Oddech to życie

Oddech to życie

Duszności, senność, ból głowy, katar. To  tylko niektóre efekty narażenia  organizmów dzieci i dorosłych na wirusy, zanieczyszczenia, bakterie i alergeny unoszące się w powietrzu.

Z raportu organizacji UNICEF wynika, że dzieci są w większym stopniu narażone na szkodliwy wpływ zanieczyszczonego powietrza niż dorośli.

Dzieci nie mają jeszcze w pełni wykształconego układu oddechowego oraz odpornościowego. Oddychają częściej (w porównaniu z dorosłymi), a więc wdychają więcej szkodliwych substancji  i są bardziej podatne na negatywny wpływ smogu, pyłów, kurzu, wirusów i alergenów wraz z wdychanym powietrzem.

Oddech to życie to marka obecna na polskim ryku od 2016 roku. Od samego początku działalności skupiamy się na walce ze smogiem, który – nie ma co do tego wątpliwości – jest problemem ekologicznym numer 1 w Polsce. Naszą wiedzą i doświadczeniem dzielimy się na blogu gdzie publikujemy informacje o tym, czym jest smog, jak sobie z nim radzić oraz praktyczne wskazówki – do czego może przydać się sensor, jak wybrać oczyszczacz powietrza, czy maskę antysmogową.

Asortyment naszego sklepu wybraliśmy bardzo starannie. Większość produktów przetestowaliśmy osobiście i możemy je polecić z czystym sumieniem. Mamy świadomość, jak dużym problemem jest wybór właściwego oczyszczacza, czy maski. Bezpieczeństwo i zdrowie to wartości nadrzędne, dlatego zawsze chętnie służymy osobistą radą oraz rekomendacjami.  Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem takich producentów jak WyndAir VisualKaiterra oraz Masek Cambridge .Reprezentujemy też w Polsce szwajcarską markę wysokiej klasy oczyszczaczy powietrza IQAir.

Zapraszamy do kontaktu!

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Oddech to życie

Adres: Hoża 86/410, 00-682 Warszawa

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://www.oddechtozycie.pl