BookidsDzieciom i Rodzicom - miłośnikom książek - Bookids

Książki które oferujemy to produkty najwyższej jakości: przepięknie wydane, z cudownymi ilustracjami i zdjęciami. Przede wszystkim są dostosowane do poziomu rozwoju dziecka, a treści w nich zawarte opracowane są przy pomocy specjalistów i w oparciu o szczegółową wiedzę tematyczną. Asortyment znajdujący się w sklepie został dobrany pod kątem adekwatności do wieku i zainteresowań dzieci. Wybór książki na podstawie zainteresowania dziecka ułatwi
wprowadzenie w świat języka angielskiego, podnosząc jednocześnie wiedzę dzieci z ich ulubionej tematyki.
Dzięki oferowanym przez nas książkom zapewnisz swojemu dziecku w sposób spontaniczny i niezwykle skuteczny fantastyczną przygodę z językiem angielskim rozwijając w nim lub wręcz wzbudzając wiele nowych zainteresowań.

Nasze dzieci pokochały już magiczny świat opowieści, zabawy i nauki z książkami wydawnictw: Usborne Publishing, Nosy Crow, Scholastic i Bloomsbury teraz chcemy zaprosić do niezwykłej przygody kolejne Dzieci i ich Rodziców – znajdźcie w Waszym świecie miejsce dla naszych książek.

Serdecznie zapraszamy - jesteśmy do Państwa dyspozycji. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie zapewniając pomoc w doborze właściwej książki. Gorąco zachęcamy do zakupów w Bookids.


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Bookids
Adres Zwoleńska 94C lok. 8,  04-761  Warszawa
Telefon 884 694 857
E-mail biuro@bookids.pl
Strona WWW http://www.bookids.pl
Wyślij zapytanie