WersalinMeble, wyposażenie szkół i przedszkoli

Przedstawiamy ofertę firmy Wersalin specjalizującej się w dystrybucji kompleksowego wyposażenia obiektów oświatowych. Oferujemy solidne meble szkolne i przedszkolne, w tym ławki, krzesła, a także tablice, pomoce dydaktyczne, urządzenia multimedialne czy sprzęt sportowy.

Wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, aby wachlarz naszych towarów i usług był atrakcyjny i spełniał oczekiwania Klientów. Dostępne w naszej ofercie meble dla szkół są zaprojektowane z myślą o wygodzie i potrzebach użytkowników - zarówno najmłodszych, jak i tych starszych. Polecamy praktyczne krzesła drewniane składane oraz nowość - zaślepki plastikowe do stołów i krzeseł chroniących podłogę przed zniszczeniem.

W firmie Wersalin znajdziecie Państwo pełne doradztwo i konkurencyjne ceny. Jeżeli macie pytania na temat produktów, formy zakupu czy dostawy, zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy!

Meble Szkolne - Wyposażenie Przedszkoli i Szkół - Krzesła Szkolne


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Wersalin
Adres Doboszowice 4,  57-230  Kamieniec Ząbkowicki
Telefon 74-81-78-782
E-mail biuro@wersalin.pl
Strona WWW http://www.sklep.wersalin.pl
Wyślij zapytanie