Julando.plOd pierwszych dnia życia Maluszka - w naszym sklepie internetowym znajdziesz 120 kategorii produktowych, ponad 3 000 artykułów, a w tym akcesoria do karmienia, wózki (głębokie, spacerowe, do biegania, trójkołowe, rok po roku), łóżeczka i kojce, foteliki samochodowe, mebelki dla dzieci, materace, chusty i nosidełka, chodziki, rowerki, wymieniać dalej? :P

Od 10 czerwca 2017 zapraszamy również do nowootwartego sklepu stacjonarnego Julando w Swarzędzu, przy ul. Nowowiejskiej 55.

Istnieje możliwość odbioru towaru poza regularnymi godzinami otwarcia sklepu - prosimy wówczas o kontakt pod nr 535 718 662.
 


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Julando.pl
Adres Nowowiejska 55,  62-020  Swarzędz
Telefon 535 775 133
E-mail sklep@julando.pl
Strona WWW http://www.julando.pl
Wyślij zapytanie