Wybierz KlockiRoli klocków nie sposób przecenić. Już od najmłodszych lat rozwijają one dziecięcą wyobraźnię, kreatywność, twórcze i logiczne myślenie, uczą trójwymiarowego spojrzenia na świat, a co najważniejsze rozwijają zdolności manualne, tak niedoceniane obecnie w świecie wszechobecnych komputerów i smartfonów. Wspólna zabawa z rówieśnikami, czy też z rodzicami, to piękne i szczęśliwe chwile, w czasie których w naturalny sposób rozwijamy zdolności komunikacyjne oraz życie społeczne i rodzinne więzy. Do tego sprzedawane przez nas klocki cechuje najwyższa europejska jakość oraz normy, zapewniające bezpieczeństwo dzieci. Na wszystkie pytanie z miłą chęcią odpowiemy mailowo.

Oferta sklepu obejmuje starannie wyselekcjonowane marki o najwyższej jakości produktu, takie jak: duńskie LEGO®, szwajcarski GEOMAG™, niemiecki Ravensburger 3D Puzzle® oraz cypryjskie Engino®.

 


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Wybierz Klocki
Adres Al. KEN 36 lok,  02-797  Warszawa
Telefon 607 414 119
E-mail sklep@wybierz-klocki.pl
Strona WWW http://www.wybierz-klocki.pl
Wyślij zapytanie