HapikSklep internetowy Hapik powstał w roku 2009. Swój dynamiczny rozwój zawdzięczamy naszym Stałym Klientom, którzy zaufali nam i powracają do nas regularnie.

Jeżeli zdecydujesz się na zakupy w naszym sklepie zrobimy wszystko, abyś odczuł pozytywną różnicę i stał się naszym Stałym Klientem. W naszym sklepie znajdziesz ponad 9000 zabawek do natychmiastowej wysyłki. Zrobimy wszystko, aby Twoje zamówienie zostało wysłane jak najszybciej. 

W odróżnieniu do dużych  sklepów u nas nie będziesz miał żadnego  problemu  z bezpośrednią rozmową z obsługą sklepu ( mamy czas dla każdego, przyjmujemy także zamówienia przez telefon). Po dokonaniu zakupu w naszym sklepie otrzymasz informacje o statusie twojego zamówienia i oczywiście o wysyłce - wszystkie informacje o Twoim zamówieniu zostaną wysłane na twoją skrzynkę e-mail.


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Hapik
Adres Wiśniowieckiego 132,  33-300  Nowy Sącz
Telefon (18)442-82-83, 662-800-150
E-mail hapik@vp.pl
Strona WWW http://www.hapik.pl
Wyślij zapytanie