Wonder PolskaWonder Polska to oficjalny dystrybutor robotów Dash i Dot na Polskę.

Dash i Dot: pierwsze roboty-przyjaciele Twojego dziecka!

Roboty Dash i Dot są interaktywne, dzięki czemu dzieci natychmiast nawiązują z nimi kontakt i chcą się nimi zaopiekować. Roboty są gotowe do użycia po wyjęciu z pudełka, a więc nie wymagają składania. Dzięki temu są też bezpieczne dla najmłodszych – nie ma możliwości kontaktu dziecka z wbudowaną baterią robota.

♦ Świetna zabawa i nauka programowania w jednym ♦

Dzieci uczą się poprzez zabawę. Wprowadzenie prawdziwego robota, który mówi i porusza się, którym dziecko może samodzielnie sterować, a później również go programować – to niezwykła przygoda! Taka zabawa uczy logicznego myślenia, pobudzi wyobraźnię, wzmocni też poczucie pewności siebie u dziecka.

♦ 5 darmowych aplikacji, już od 5. roku życia ♦

Aplikacje Wonder Workshop zostały zaprojektowane specjalnie dla dzieci. Do wyboru jest aż 5 aplikacji już od 5 roku życia. Wszystkie aplikacje są darmowe, intuicyjne, obrazkowe (aplikacje są dostępne w języku angielskim).


♦ Współpracuje z urządzeniami Apple i Android ♦

Robotami steruje się z poziomu urządzeń mobilnych (tablet lub smartphone) z systemem operacyjnym iOS i Android. Roboty są kompatybilne z kilkunastoma urządzeniami.


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Wonder Polska
Adres ul. Kordeckiego 47,  60-144  Poznań
Telefon 534-222-422
E-mail sklep@wonderpolska.pl
Strona WWW http://www.makewonder.pl
Wyślij zapytanie