Coach & couch - autobus i kanapa WydawnictwoCoach to w języku angielskim autobus, lecz również kierowca i trener, zaś kanapa, no cóż, kanapa to najprzyjemniejszy mebel w całym domu.

Nasze wydawnictwo publikuje pozycje, które łączą w sobie: zmianę, inspirację i kreatywność. Każda książka lub gra jest podróżą w nieznane, lecz także w głąb siebie po nowe zasoby. Autobus jest symbolem podróży, natomiast kanapa, na której można odpocząć po dotarciu na miejsce, symbolizuje odpoczynek, relaks i przyjemność.

Jak zastosować coaching i mentoring do tworzenia dobrych relacji z dziećmi?

  • Coaching to aktywne towarzyszenie dziecku, w czasie którego to ono znajduje rozwiązania i odpowiedzi
  • Mentoring to aktywny trening, w czasie którego podobnie jak trener sportowy proponujesz dziecku trening umiejętności na miarę jego możliwości i predyspozycji

Wydajemy pozycje, które służą rozwojowi, zabawie i przyjemności. Stan zabawy, stan kreatywności mogą zainspirować, pobudzać własną motywację oraz pomóc w tworzeniu nowych rozwiązań zarówno w sferze zadań zawodowych, jak i w sferze życiowej, wychowywaniu dzieci, integracji grupy, polepszeniu komunikacji, zespołowej pracy twórczej.


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Coach & couch - autobus i kanapa Wydawnictwo
Adres ul. Kondratowicza 18 lok. 208,  03-285  Warszawa
Telefon 512 899 442
E-mail biuro@autobusikanapa.pl
Strona WWW http://www.autobusikanapa.pl
Wyślij zapytanie