Baby SoveBaby Sove jest polskim producentem tekstyliów dedykowanych dla niemowląt oraz małych dzieci. Oferowane przez nas produkty są zaprojektowane oraz w całości uszyte ręcznie w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Tkaniny wykorzystywane do produkcji naszych artykułów są bezpieczne dla dzieci, posiadają odpowiednie certyfikaty oraz atesty (Oko-Tex Standard 100).
Głównym celem naszej działalności jest dostarczenie produktów zgodnych z potrzebami i oczekiwaniami młodych rodziców oraz ich pociech.

W naszym asortymencie znajda Państwo:
- pościel dla niemowląt oraz dzieci
- rożki, ochraniacze, prześcieradełka
- artykuły dekoracyjne tj. poduszki, kosze na zabawki itp.
 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu

Podstawowe informacje

Nazwa firmy Baby Sove
Adres
Telefon +48 781 838 465
E-mail sklep@babysove.pl
Strona WWW http://babysove.pl
Wyślij zapytanie