Kidy10 powodów aby zaprzyjaźnić się z KIDY.pl

KIDY.pl to ekspercki sklep dla rodziców, w którym znajdziesz niemal wszystko dla swojego maluszka:

 

- ekologiczną żywność dla dzieci i niemowląt, kaszki, obiadki, mleka, deserki…

- nowoczesne akcesoria do nauki karmienia, butelki do karmienia, smoczki, gryzaki...

- otulacze muślinowe i bambusowe, pieluszki, kocyki, ubranka...

- ekologiczne kosmetyki dla dzieci i dla mam…

- zabawki edukacyjne, publikacje dla dzieci, książeczki...

- dużo więcej starannie wyselekcjonowanych produktów!

Już od 7 lat oferujemy najwyższej jakości żywność dla dzieci i niemowląt oraz starannie wybrane akcesoria do nauki jedzenia oraz do karmienia. To ulubiony e-sklep polskich rodziców, także tych mieszkających poza granicami kraju - rodziców świadomych, stawiających na jakość produktów oraz na wygodne i pełne zaufania zakupy. Zamówiły już u nas tysiące rodziców, zachęcamy więc także ciebie.

KIDY jest znane jako ‘Ekspert w żywieniu dzieci i niemowląt’ ale poza eksperckością wyróżnia nas jeszcze parę walorów. Oto one:

Merytoryczna, sympatyczna, zaangażowana obsługa – sprawdź, a docenisz naszą wiedzę i wsparcie!

Po drugiej stronie sklepu czekają sympatyczne ekspertki, życzliwe i kompetentne. W merytoryczny sposób doradzą w kwestiach żywienia i pielęgnacji. Pomogą rozwiązać zakupowe dylematy.

NIE MA NIEWŁAŚCIWYCH PYTAŃ! Tysiące klientów się już o tym przekonało. Sprawdź i Ty!

Kontakt z nami jest prosty!

Możesz się bez problemu z nami skontaktować: napisać maila, zadzwonić lub zagadnąć na naszym fb-fanpage. Twoje pytanie lub prośba nigdy nie będą zlekceważone. Przez większość dnia jesteśmy pod telefonem, mailem i na social-media, gotowi udzielić Ci potrzebnych informacji oraz pomocy.

Ekologia, jakość, marka – poznaj nas od tej strony!

Jako pierwsi wśród e-sklepów dla rodziców postawiliśmy na to, co najważniejsze: produkty EKOLOGICZNE, organiczne, BIO. Nie kupisz w Kidy produktów niskiej jakości a wyłącznie te, które cieszą się uznaniem w Polsce i na świecie, w tym wartościowe produkty ekologiczne. Wiele produktów ma rekomendacje renomowanych instytucji i specjalistów.

Wiemy, co znaczy „potrzebne na już” - realizujemy Twoje potrzeby błyskawicznie!

Wiemy, co to znaczy, że jakiś produkt dla malucha jest potrzebny „na już”. Dlatego wszystkie produkty, które znajdziesz na naszym sklepie, mamy fizycznie w magazynie i wysyłamy Twoje zakupy jeszcze TEGO SAMEGO DNIA! Złóż zamówienie do południa, a 1-2 godziny po zamówieniu paczka wyjeżdża od nas do Ciebie. Oferujemy pewne i szybkie, jak też ekonomiczne formy transportu. A Ty, wybierasz formę i cenę dostawy odpowiednią dla Ciebie.

Gwarancja oryginalności produktu – dla Waszej satysfakcji!

Robiąc zakupy w sieci Klienci czują, że podejmują ryzyko. Tu i tam wciąż oferują podróbki. My DAJEMY CI GWARANCJĘ, że każdy produkt, bez względu na kraj pochodzenia, kupisz u nas w oryginalnej postaci. Jesteśmy z tego dumni. Dla Twojej satysfakcji.

Darmowa przesyłka – korzystaj do woli!

Zredukuj koszt dostawy do 0zł. Zamawiaj kilka razy w miesiącu, wygodnie z domu, otrzymuj zakupy pod same drzwi i nie płać za dostawę ani grosza. Wystarczy, że zrobisz w KIDY zakupy za 200zł, a my PRZEJMIEMY KOSZT TWOJEJ PRZESYŁKI. Z przyjemnością!

Dbamy o wszystkich Klientów – stali Klienci stają się naszymi przyjaciółmi!

Niejeden rodzic stał się stałym Klientem KIDY, polubił nasz sklep i naszą obsługę a robienie u nas zakupów stało się przyjemnością samą w sobie. Nawiązujemy kontakt, angażujemy się, zawsze znajdujemy dla Was czas. Dla stałych Klientów mamy często jakieś NIESPODZIANKI.

Gwarancja optymalnego przechowywania produktów – zadbaliśmy o wszystko!

Przechowywanie żywości i akcesoriów dla dzieci wymaga odpowiednich warunków, temperatury, wilgotności powietrza, braku dostępu światła słonecznego. Magazyn KIDY to NAJWYŻSZY STANDARD. Chronimy produkt przed utratą cennych wartości.

Elastyczność i indywidualne podejście do Klienta – lubimy być zaskakiwani!

Staramy się być elastyczni i otwarci na Twoje potrzeby. W wielu sytuacjach dostosowujemy się do nietypowych próśb czy oczekiwań, np. na osobisty odbiór zamówionego produktu możemy się umówić osobiście; specjalne opakowanie pod prezent, etc. Lubimy być zaskakiwani!

Otwarci na reklamacje i sugestie - chodzi o zdrowie maluszków a nie o dumę sprzedawcy!

Ponad wszystko pozostajemy szczerzy i otwarci na uwagi. Jeśli zdarzy się, że będziecie niezadowoleni z jakiegoś produktu – śmiało nam to komunikujcie. Wszyscy nasi Klienci mają czuć się usatysfakcjonowani, bo przecież chodzi o RADOŚĆ I ZDROWIE NASZYCH DZIECI a nie o dumę sprzedawcy!


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Kidy
Adres
Telefon 510-998-147
E-mail infokidy@kidy.pl
Strona WWW http://kidy.pl
Wyślij zapytanie