KiddyBIO-Delikatesy da Rodziców - KIDY.pl

KIDY.pl to ekspercki sklep dla rodziców, w którym znajdziesz wszystko dla swojego maluszka:

- ekologiczną żywność dla dzieci i niemowląt, kaszki, obiadki, mleka, deserki…

- nowoczesne akcesoria do nauki karmienia, butelki do karmienia, smoczki, gryzaki...

- otulacze muślinowe i bambusowe, pieluszki, kocyki, ubranka...

- ekologiczne kosmetyki dla dzieci i dla mam…

- zabawki edukacyjne, publikacje dla dzieci, książeczki...

- dużo więcej starannie wyselekcjonowanych produktów!

KIDY.pl to ulubiony e-sklep polskich rodziców, także tych mieszkających poza granicami kraju - rodziców świadomych, stawiających na jakość produktów oraz na wygodne i pełne zaufania zakupy. Zamówiły u nas już tysiące rodziców, zachęcamy i ciebie.

KIDY poza jakością produktów wyróżnia jeszcze parę walorów.

- merytoryczna, sympatyczna, zaangażowana obsługa – sprawdź, a docenisz naszą wiedzę i wsparcie. Po drugiej stronie sklepu czekają sympatyczne ekspertki, życzliwe i kompetentne, pomogą rozwiązać zakupowe dylematy.

- ekologicznie i BIO - jako pierwsi wśród e-sklepów dla rodziców postawiliśmy na to, co najistotniejsze: na produkty EKOLOGICZNE, organiczne, BIO. Wiele produktów ma rekomendacje renomowanych instytucji i specjalistów.

- realizujemy Twoje potrzeby błyskawicznie, wszystkie produkty, które znajdziesz na naszym sklepie, mamy fizycznie w magazynie i wysyłamy Twoje zakupy jeszcze TEGO SAMEGO DNIA!

- darmowa przesyłka – wystarczy, że zrobisz w KIDY zakupy za 200zł, a my PRZEJMIEMY KOSZT TWOJEJ PRZESYŁKI. Z przyjemnością!

stali Klienci stają się naszymi przyjaciółmi - zawiązujemy kontakt, angażujemy się, zawsze znajdujemy dla Was czas. Dla stałych Klientów mamy często jakieś NIESPODZIANKI.

lubimy być zaskakiwani - dostosowujemy się do nietypowych próśb czy oczekiwań, np. na osobisty odbiór zamówionego produktu możemy się umówić osobiście; specjalne opakowanie pod prezent, etc. Lubimy być zaskakiwani!

- czysta satysfakcja - wszyscy nasi Klienci mają czuć się usatysfakcjonowani, bo przecież chodzi o RADOŚĆ I ZDROWIE NASZYCH DZIECI a nie o dumę sprzedawcy!


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Kiddy
Adres
Telefon 510 998 147
E-mail infokidy@kidy.pl
Strona WWW http://www.kidy.pl/
Wyślij zapytanie