DagaFirma DAGA od 1993 roku oferuje najwyższej jakości, elegancką odzież wizytową oraz do chrztu dla dziewcząt i chłopców. Lata doświadczenia na rynku pozwoliły nam dopracować w najdrobniejszych szczegółach dobór odpowiednich materiałów i wzorów, które zawszę są na czasie. Nieustannie pracujemy nad nowymi kolekcjami tak aby zadowolić każdego klienta. Wysiłki nasze zostały doceniona przez wielu partnerów handlowych z Polski, Rosji, Ukrainy, Niemiec i Francji gdzie nasze wyroby sprzedawane są w najlepszych sklepach i centrach handlowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą odzież do chrztu w rozmiarach 62-86, oraz odzież wizytową w rozmiarach 92-152. 
 

Z poważaniem,
Grażyna Potakowska


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Daga
Adres 97-200 Tomaszów Mazowiecki ul. Sosnowa 9/11, 
Telefon +48 44 7250577
E-mail monika.daga@wp.pl
Strona WWW http://daga.pl
Wyślij zapytanie