PetronelaPetronela.pl to sklep internetowy, w którym oferujemy produkty najlepszych marek po konkurencyjnych cenach. Oferujemy jedynie SPRAWDZONE i POLECANE produkty. Na naszych stronach można również znaleźć obszerne informacje na temat większości produktów, włącznie z instrukcjami, ciekawostkami i użytecznymi linkami.

Osobiście sprawdzamy produkty, a przede wszystkim testują je nasze dzieci i Maluchy naszych znajomych. I zapewniamy, że są to bardzo wymagające testy!

Dla każdego rodzica jakość produktów, z których będzie korzystało jego maleństwo, to rzecz pierwszorzędna. Toteż sprzedajemy tylko te produkty, co do których mamy pewność, że mogą się nimi bawić nasze dzieci, i które z pełnym przekonaniem polecilibyśmy naszym znajomym. Tylko takie produkty oferujemy w naszym sklepie!

Wiemy także, że dziś można bardzo szybko porównać oferty dziesiątek sklepów i ceny w większości będą bardzo zbliżone. Mimo to mamy ambicję, aby nasi klienci wracali i korzystali z naszego sklepu wielokrotnie i co więcej, polecali go swoim znajomym. Dlatego oferujemy bezwarunkowo najwyższą jakość obsługi klienta, bardzo dużą elastyczność i indywidualne podejście do każdej transakcji.

Zapraszamy!

 

Biuro Obsługi Klienta - telefony czynne:
pon. - pt. w godzinach 9:45 - 14:45

Dział Zwrotów i Reklamacji - telefony czynne:
pon. - pt. w godzinach 9:45 - 14:45

e-mail: sklep@petronela.pl


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Petronela
Adres ul. Wenus 33 05-500 Józefosław Piaseczno, 
Telefon +48 22 355 28 06
E-mail sklep@petronela.pl
Strona WWW http://www.petronela.pl
Wyślij zapytanie