EwoxJesteśmy firmą dla której najważniejsze jest zadowolone, szczęśliwe i radosne dziecko - klient. Dlatego szczególną uwagę zwracamy na jakość naszych produktów. Proponujemy Państwu z wielką starannością wyselekcjonowane produkty znanych marek.Uzupełnieniem naszej oferty jest szyta przez nas bielizna pościelowa.Nasza pościel nie stanowi produkcji przemysłowej. Jako pierwsi i jedyni oferujemy Państwu pościel dwustronną do łóżeczka. Do produkcji używamy tylko i wyłącznie wysokiej jakości materiałów producentów polskich i zagranicznych.                                  

Unikalność, krótkie serie i niepowtarzalność to nasza myśl przewodnia. Przy produkcji uwzględniamy praktyczne rozwiązania i potrzeby (jesteśmy otwarci na sugestie i uwagi).

Njważniejsi projektanci i selekcjinerzy w naszej firmie to dzieci te duże i małe:)

WSZYSTKO CO ROBIMY, ROBIMY Z MIŁOŚCI DO DZIECI


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Ewox
Adres
Telefon +48 513 138 988
E-mail sklep@ewox.pl
Strona WWW http://ewox.pl
Wyślij zapytanie