CAMPHORA studioNasze produkty działają jak kamfora… koją zmysły malucha i przyjemnie rozgrzewają. Sprawiają , że noworodki czują się bezpiecznie, a rodzice odczuwają komfort, korzystając z ekologicznych wyrobów naszej marki. Proponujemy doskonałe rozwiązania do skompletowania wyprawki dla niemowlaka. Oferujemy między innymi bambusową pościel, pieluszki i ręczniki. W naszym asortymencie znajdują się także praktyczne i bardzo estetyczne śpiworki, kocyki, kołderki, ubranka i wiele innych wyrobów.

 

Sukcesywnie staramy się wprowadzać nowe rozwiązania, które będą w pełni odpowiadały na potrzeby najbardziej wymagających Klientów, czyli Waszych pociech. Zabiegamy o tworzenie wyłącznie dobrych jakościowo produktów, opartych na bezpiecznych materiałach i zapewniających swobodę i nie podrażniających skóry. Chętnie podpowiemy, w jaki sposób skompletować wyprawkę dla niemowlaka i udzielimy szczegółowych informacji o naszych produktach.


Podstawowe informacje

Nazwa firmy CAMPHORA studio
Adres ul. Kościuszki 9 97-371 Wola Krzysztoporska, 
Telefon 509 466 416
E-mail kontakt@camphora.pl
Strona WWW http://sklep.camphora.pl
Wyślij zapytanie