RekoSYSTEM REKO

Z przyjemnością prezentujemy Państwu zestaw klocków edukacyjnych których fundament opiera się o cztery podstawowe elementy (trójkąty, czworokąty, pięciokąty, sześciokąty foremne) powtarzające się w zestawie wielokrotnie tworząc tym samym ogromne możliwości tworzenia. Podstawowy zestaw zawiera ok. 180 elementów. Nareszcie koniec kłopotów z wyobraźnią przestrzenną dzieci jak i dorosłych. To łatwiejsze niż klejenie brył z kartonu. Niech fantazja dzieci w zakresie tworzenia nabierze realnego kształtu, a przyjemna zabawa stanie się krokiem do nauki poznawania świata. Przykładowe możliwości klocków przedstawione są w poniżej.

 

KLOCKI BOBO

Produkowane przez nas klocki BOBO przeznaczone są dla dzieci powyżej 3 lat, wykonane są z bezpiecznego plastiku i posiadają wszystkie wymagane atesty. Zabawa nimi pozwala na rozwinięcie u dzieci wyobraźni oraz odkryć drzemiące w każdym zdolności. W ofercie dostępne są zestawy różnokolorowych klocków składające się z: 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600 i 1000 elementów

 
 

 


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Reko
Adres Piechoty 18,  70-773  Szczecin
Telefon (91) 461 53 15, +48 697 39 15 44
E-mail zabawki@reko.szczecin.pl
Strona WWW http://www.reko.szczecin.pl/
Wyślij zapytanie