Alma VerdeO nas

Jesteśmy firmą od wielu lat działającą w branży gastronomicznej i hotelarskiej. Mamy duże, kilkunastoletnie doświadczenie cateringowe od obsługi konferencji, imprez masowych, przyjęć weselnych, rodzinnych i firmowych po dostarczanie posiłków dla pracowników biur i odbiorców indywidualnych.

Naszą prywatną pasją jest ekologia i zdrowe jedzenie. Jesteśmy przekonani że "jesteśmy tym, co jemy" a nasze zdrowie zależy od naszego odżywiania. Wierzymy, że świeżo przygotowane jedzenie oparte na ekologicznych produktach, racjonalne zbilansowane odżywczo  jest tym czego współczesny człowiek potrzebuje najbardziej. Od lat doskonalimy swą wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach związanych ze zdrową kuchnią i ekologią. Współpracujemy ze specjalistami i autorytetami z dziedziny odżywiania naturalnego i dietetyki.

Od trzech lat z powodzeniem dostarczamy zdrowe posiłki do przedszkoli, żłobków i szkół.

Proswadzimy również serwis lunchowy dla firm. obsługujemy konferencje i imprezy.


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Alma Verde
Adres Modrzewiowa 23,  30-224  Kraków
Telefon 501023785
E-mail info@almaverde.pl
Strona WWW http://http://www.almaverde.pl/
Wyślij zapytanie