ApisPRODUCENT PLACÓW ZABAW - APIS

Firma APIS Polska Sp. z o.o. – „Architekci Edukacji”  zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem żłobków, przedszkoli, szkół, a także: urzędów, firm i klientów indywidualnych.

W naszej ofercie znajdują się atestowane meble zarówno do placówek oświatowych, jak i gabinetów lekarskich, biur, bibliotek, akademików, burs, kościołów, domów pielgrzyma, kancelarii itp. Wyposażamy sale szkolne w niezbędne pomoce dydaktyczne, zabawki, artykuły biurowe, a także w nowoczesny sprzęt multimedialny. Zależy nam na oferowaniu mądrych pomocy dydaktycznych, które przyczynią się do wszechstronnego rozwoju dzieci i młodzieży stymulując zarówno ich rozwój fizyczny oraz intelektualny.

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na wyjątkowe propozycje firmy jakimi są bezpieczne place zabaw dla dzieci, ścianki wspinaczkowe, skateparki oraz fitness parki. Zależy nam na zdrowiu i aktywności fizycznej dzieci, młodzieży i osób dorosłych dlatego dbamy o bezpieczeństwo, jakość i komfort użytkowania naszych produktów.

Chęć rozwoju i pasja tworzenia mobilizują nas do doskonalenia i wzbogacania naszej oferty. Zapraszamy do współpracy!

Nasz sklep internetowy: www.architekciedukacji.pl

Facebook/ArchitekciEdukacji

Chętnie doradzimy J Infolinia: 883 190 190

 

Wygraj plac zabaw dla swojego przedszkola!

APIS Polska Sp. z o.o. organizuje konkurs plastyczny pn. „Architekci edukacji”. Konkurs skierowany jest do publicznych i prywatnych: przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów placówek opiekuńczo-wychowawczych, ośrodków szkolno-wychowawczych i domów dziecka w Polsce. 

Konkurs składa się z dwóch etapów:

  • I Etap Konkursu trwa do 30 września 2016 r.

Placówka oświatowa, która chce przystąpić do konkursu przesyła do firmy APIS Polska Sp. z o.o. 5 najpiękniejszych prac plastycznych wykonanych przez dzieci w terminie do 30 września b.r. Prace mają być zainspirowane hasłem: „Przyszłość edukacji”.

  • II Etap Konkursu (Głosowanie SMS) trwa od 17 października 2016 r. do 14 listopada 2016 r.

II Etap Konkursu polega na głosowaniu SMS na najpiękniejszą pracę z województwa! Numer SMS-a i treść pojawią się na stronie internetowej w zakładce Głosowanie SMS wraz z pracami plastycznymi.

Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi 15 listopada 2016 roku

Więcej informacji o konkursie na stronie www.architekciedukacji.pl/konkurs/


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Apis
Adres Kolaniki 19,  37-500  Jarosław
Telefon 883 190 190
E-mail biuro@architekciedukacji.pl
Strona WWW http://www.architekciedukacji.pl
Wyślij zapytanie