MAMA I JAStacjonarne sklepy Mama i Ja tworzą na terenie Polski sieć dużych sklepów o łącznej powierzchni niemal 4500 m 2. Nasze sklepy w Gdańsku, Gdyni i Łodzi reprezentują nowoczesny europejski poziom. Zwracamy uwagę, aby dobrze wyszkolony personel udzielał wszelkich informacji pozwalających wybrać produkt dopasowany do Państwa potrzeb. Staramy się, aby zakupom towarzyszyła życzliwa atmosfera, a personel był zawsze do Państwa dyspozycji. W naszych sklepach znajdziecie Państwo szeroką gamę produktów związanych z początkowymi latami życia dzieci. Wśród dostępnych u nas artykułów zakupicie i takie, które ułatwią Wam wypełniać odpowiedzialne zadanie bycia mamą i tatą.

Specjalizujemy się w sprzedaży foteli samochodowych takich firm jak: Maxi-CosiJaneRomerBeSafeRecaroCybexStokkeGracoCasualPlay. W roku 2014 najlepiej oceniane i najchętniej kupowane przez naszych klientów w grupie 9-18 kg były foteliki: Maxi-Cosi Tobi, Romer King II LSBeSafe IZI Comfort X3, Maxi-Cosi Axiss i Pearl, natomiast w grupie 0+ Cybex Aton 4 i Aton Q czy nowy model Cloud Q, Maxi-Cosi Cabriofix i Pebble, RecaroPrivia oraz Stokke Izi Go. Nowością są rozwiązania z grupy wagowej 0+ i 1 I-Size Maxi-Cosi 2wayPearl z bazą 2wayfix i Cybex Sirona.

W sprzedaży wózków głębokich, uniwersalnych (trójfunkcyjnych), spacerowych czy tzw. wózków parasolek prym wiodą firmy: Hartan z modelem Vip, Mutsy z modelem , Evo, Igo lub TransporterBebeCar z modelem Stylo AT, X-Lander z modelem X-Move, X-Pulse i X-CiteNavington z modelemGaleonCorvet i Caravel lub wózki Chicco. Wózki spacerówki typu parasolka są reprezentowane w naszych sklepach przez modele Maclaren XLRXT iQuest. Nie ustępują im wózki Inglesina Trip czy Chicco MultiwayLiteway oraz London. W naszej szerokiej ofercie są też wózki klasy premium firm:Stokke, Hartan, Mima, Mamas & Papas, BugabooPeg-Perego, ICandy, Babyzen i TFK. W przedziale cenowym do 2500 zł najchętniej kupowane są wózki X-LanderJedo i Navington. Do wszystkich tych wózków proponujemy: adaptery do montażu fotelików samochodowych, folie przeciwdeszczowe, moskitiery, śpiworki oraz parasolki przeciwsłoneczne.

Osobny dział stanowią meble dla dzieci. Oferujemy nie tylko łóżeczka dziecięce w rozmiarach 120 x60 cm i 140x70 cm zarówno firm polskich (Klupś, Pinio, Buggy, Vox,Meblik) jak i firm zagranicznych (TramaPali, Troll, Stokke, Leander) ale także komody, szafy i przewijaki. Do każdego łóżka możecie Państwo dobrać pościel firm: Amy, Mamas and Papas, Feretti, GluckCambrassStokke. Szczególnie polecamy materace wysokoplastyczne firmy Traumeland.

W dziale akcesoryjnym oferujemy kosmetyki dla kobiet i dzieci oraz butelki, smoczki, gryzaki, laktatory, nianie elektroniczne, monitory bezdechu, podgrzewacze, nawilżacze powietrza. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty takich firm jak:Philips-AventLuvionAngelcare, Canpol Babies, Nuk,MedelaTommee Tippee. W dziale akcesoryjnym osobną grupę stanowią produkty zaadresowane dla alergików na przykład proszki do prania, kremy czy płyny do kąpieli.

Pragniemy podkreślić, że bezpieczeństwo i wygoda są priorytetem w naszych działaniach, stąd od wielu lat prowadzimy nie tylko sprzedaż ale również wypożyczanie adapterów pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży czy stymulatorów Tens łagodzących bóle porodowe.

Na koniec zapraszamy po zabawki firm LegoSassyTiny LoveChiccoKiddieland  czy Bright Starts. Oferta naszego sklepu jest na bieżąco uaktualniana, ponieważ stawiamy na zabawki, które przez zabawę uczą, rozwijają, a nade wszystko są bezpieczne i maja stosowne certyfikaty.


Podstawowe informacje

Nazwa firmy MAMA I JA
Adres
Telefon 665-880-174
E-mail sklep@mamaija.pl
Strona WWW http://www.mamaija.pl
Wyślij zapytanie