AquakonFirma Aquakon Sp. z o.o. z siedzibą w Policach została założona w 1996 r. Spółka prowadzi działalność w zakresie produkcji, sprzedaży i dystrybucji wody źródlanej „Licheńska”.

Nasza woda wydobywana jest przy użyciu nowoczesnych technologii z głębokości 124 m i charakteryzuje się zawartością cennych dla życia pierwiastków takich jak: wapń, sód, magnez oraz potas. Jej krystaliczna barwa, smak oraz jakość zadowolą kubki smakowe wymagających klientów. Posiadamy wszystkie wymagane certfikaty. Wciąż poszukujemy nowych rozwiązań i dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dysponujemy w pełni wyspecjalizowaną kadrą pracowniczą, która dba o każdy szczegół procesu technologicznego, aby zagwarantować Państwu satysfakcję z zakupionego u nas produktu.

Spółka prowadzi także działalność w zakresie rekultywacji biologicznej (leśnej i rolnej) terenów pokopalnianych oraz składowisk odpadów stałych. Zajmujemy się nasadzeniami i pielęgnacją drzew i krzewów,  a także pracami w zakresie oddrzewiania i zrąbkowania gałęzi. Nasze usługi są wysoko oceniane czego dowodem są wieloletnie umowy z naszymi kontrahentami. Spółka Aquakon na przełomie ostatnich kilku lat z powodzeniem wykonała usługi na areale ponad 1300 hektarów terenów pokopalnianych.

W związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa rozpoczęliśmy prowadzenie działalności transportowej. Posiadamy flotę pojazdów składającą się z ciągników siodłowych z naczepami samowyładowczymi typu wywrotka oraz trzyosiowych samochodów ciężarowych samowyładowczych wyposażonych w napęd 6x6, które z powodzeniem radzą sobie w ciężkich warunkach. Dzięki niskiej masie własnej naszych zestawów posiadają dużą ładowność, dzięki czemu wzrasta ich wydajność.
 


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Aquakon
Adres Sompolno,  62-610   Police
Telefon 63 247 82 36
E-mail magazyn@aquakon.com.pl
Strona WWW http://www.aquakon.com.pl/
Wyślij zapytanie