OllineckKlocki to zabawki ponadczasowe. Pozwalają dzieciom tworzyć oraz odgrywać różne historie i wydarzenia przez co nasze pociechy stają się dociekliwymi odkrywcami. Zachęcają do rozwiązywania problemów a sam proces budowania rozwija ciekawość i samodzielność. Ukończenie budowli wpływa u dzieci na ich poczucie własnej wartości a wspólna zabawa z innymi pozwala zrozumieć normy i wartości kulturowe, rozwiązywać konflikty oraz szanować odmienny punkt widzenia. Klocki wspierają wszechstronny fizyczny i psychiczny rozwój dziecka. Rozwijają zdolności matematyczne: liczenie , grupowanie czy układanie wzorów. Najmłodszym pomagają nauczyć się rozróżniania kolorów i kształtów a dla starszych dzieci klocki są doskonałym narzędziem rozwijającym kreatywne i logiczne myślenie. Pobudzają wyobraźnie przestrzenną, pomagającą poznawać zasady konstrukcii, uczą planowania i rozwijają zdolności motoryczne. Zabawa klockami pozwala rozwijać koordynację wzrokowo-manualną i umiejętności ruchowe. Warto też pamiętać o rzeczy oczywistej – klocki to przede wszystkim dużo radości i świetnej zabawy - dlatego tego wszystkiego Klocki Morphun stały się naszą pasją ...

Dziś jesteśmy jedynym dystrybutorem klocków Morphun w Polsce, a zaczęło się wszystko kilka lat temu od naszego niespełna 3-letniego wtedy synka. Mały urwis niewiele czasu poświęcał na samodzielną zabawę do czasu gdy przypadkiem do małych rączek nie trafiły klocki Morphun. Był to zupełny przypadek i bardzo mały zestaw jedynie kilkunastu elementów. Siedział w kąciku i rozpracowywał system montowania klocków. Ku naszej radości ale i zdziwieniu wymyślał coraz to nowe figury. 

Dokładamy wszelkich starań aby radość z zabawy klockami Morphun mogły również czerpać inne dzieci i ich rodzice. Klocki Morphun to niezliczone możliwości tworzenia coraz to nowych form. Jeśli tylko pobudzimy naszą wyobraźnię powstaną zwierzątka, rośliny, auta, literki ... 

Dajcie się Państwo przekonać jak fantastyczna może być zabawa z Waszymi pociechami. Sprawdźcie jak wspaniale rozwiną się Wasze dzieci poprzez twórczą zabawę.


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Ollineck
Adres ul. Zielona 8a,  42-311  Żarki Letnisko
Telefon 730 730 082
E-mail biuro@morphun.pl
Strona WWW http://www.ollineck.pl
Wyślij zapytanie