Adash SystemOd początku konsekwentnie i z sukcesami budujemy pozycję solidnego dystrybutora i instalatora systemów security w Polsce. Staramy się zapewnić szeroki asortyment urządzeń telewizji przemysłowej, systemów alarmowych, kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy, a także central telefonicznych oraz rejestratorów rozmów. Dzięki temu potrafimy stworzyć integralny system odpowiedni dla wymagań i potrzeb każdego z Naszych klientów.

Od dłuższego czasu oferujemy z powodzeniem Nasze produkty na portalach aukcyjnych oraz za pośrednictwem sklepu internetowego zdobywając doświadczenie w e-commerce i współpracy z firmami kurierskimi.

 

Przez kilkanaście ostatnich lat działając prężnie na lokalnym i ogólnopolskim rynku, postanowiliśmy rozpocząć sprzedaż internetową za pośrednictwem sklepu internetowego www.sklep.adash.pl Zdążyliśmy wyrobić sobie renomę, na której teraz możesz polegać! 
Zapraszamy do współpracy zarówno przedsiębiorstwa jak i klientów indywidualnych.

Nie możemy sobie pozwolić na reklamacje, dlatego wykonujemy nasze prace ze staranną dokładnością. Cechuje nas rzetelność i niezawodność.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy Adash System
Adres Trzcianki 102, Sitkówka Nowiny,  26-052  Nowiny
Telefon 697 593 509
E-mail biuro@adash.pl
Strona WWW http://www.adash.pl
Wyślij zapytanie