AmexNa polskim rynku działamy od początku lat 80-tych ubiegłego stulecia. Początkowo zajmowaliśmy się produkcją artykułów piśmiennych, ale z czasem nasza działalność ewoluowała i obecnie u bardzo wielu cieszymy się opinią najlepszego importera i dystrybutora artykułów szkolnych, biurowych i specjalistycznych w Polsce. Jesteśmy firmą kompleksową w każdym tego słowa znaczeniu, proponując atrakcyjną i zindywidualizowaną ofertę produktową (w części sami ją produkując) zgodną z duchem category management, dostępną w każdym miejscu i czasie, działając w zgodzie z pojęciem just in time, korzystając w tym względzie ze swojego doświadczenia i rozbudowanych kontaktów.

Naszą misją jest być profesjonalnym, rzetelnym i stałym partnerem dla dystrybutorów artykułów szkolnych i biurowych, dostarczającym nowoczesne, funkcjonalne, wysokiej jakości, markowe produkty o najkorzystniejszym stosunku jakości do ceny. Nasz profesjonalizm wyraża się w pewności dostaw, sprawności działania i stałej współpracy z partnerami handlowymi.

Starając się kształtować naszą ofertę w oparciu o sygnały otrzymywane z rynku, oferujemy naszym odbiorcom korzystne warunki współpracy oraz bezpośredni i stały kontakt z przedstawicielami handlowymi działającymi na terenie całej Polski. Wszystkie te elementy pozwalają nam wierzyć, że jesteśmy doświadczonym, kompleksowym i kompetentnym przedsiębiorstwem.

Oferujemy na rynku Europy Środkowo-Wschodniej artykuły szkolne, biurowe i specjalistyczne z całego świata, których cechą wspólną jest najkorzystniejszy stosunek jakości do cen. Posiadamy zarówno produkty najwyższej jakości, producentów o ugruntowanej pozycji, bądź wręcz liderujących na rynku, jak i nowych, ambitnych dostawców, którzy konkurują proponując produkty szczególnie atrakcyjne cenowo, a równocześnie dobrej jakości.

Budując kompleksowość swojej oferty staramy się dbać o to, by na każdym kroku i w każdym czasie stawała się ona bardziej atrakcyjna, dlatego też nasza oferta jest sukcesywnie rozbudowywana o nowości, które pozwolą zaspokoić potrzeby każdego z Państwa.

Naszym produktom towarzyszy kompleksowa promocja, a także kompleksowa obsługa logistyczna, dzięki której towar jest dostarczany w dowolne miejsce w kraju, w czasie nie dłuższym niż 48 godzin. W swych działaniach handlowych wykorzystujemy wiele kanałów dystrybucyjnych. Dynamicznie rozwijamy również swoją pozycję w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Amex
Adres ul. Sikorki 2, ,  31-589   Kraków
Telefon +48 12 684 32 90
E-mail biuro@amex.krakow.pl
Strona WWW http://www.amex-group.pl
Wyślij zapytanie