Air NaturelNIDO – ODDECH, ZDROWIE, RADOŚĆ

Dla nas powietrze jest źródłem życia. A dla Ciebie?

Czym się kierujemy?

Dobre samopoczucie, wygoda, piękno oraz przyjazne zdrowiu środowisko są tym, co decyduje o komforcie i wysokiej jakości życia każdego z nas.

Wspólnie z Wami chcielibyśmy zadbać o to, co dla nas wszystkich jest kwintesencją i źródłem dobrego samopoczucia, co intensywnie wpływa na naszą codzienność i bez czego nie jesteśmy w stanie istnieć – POWIETRZE.

Wysoka jakość życia
Jest niemożliwa bez czystego powietrza. Dotyczy to zwłaszcza w pomieszczeń, w których na co dzień przebywamy. Według badań w zamkniętej przestrzeni spędzamy aż 70%, a nawet 90% swojego czasu, a to właśnie ona kryje w sobie najwięcej zanieczyszczeń.

Ochrona środowiska
Dla nas oznacza produkty charakteryzujące się minimalnym zużyciem energii. Oraz właśnie dlatego do przygotowania paczek wykorzystujemy wyłącznie podlegające recyklingowi opakowania kartonowe.

Styl
Lubimy otaczać się estetycznymi, cieszącymi oko, dobrze zaprojektowanymi przedmiotami. Dlatego wybieramy zawsze designerskie, bezpretensjonalne, estetyczne produkty – takie, które również Wy z chęcią umieścilibyście w swoim otoczeniu.

Dostępność
Nowoczesny design oraz komfort nie muszą iść w parze z wysokimi cenami. Dla nas komfort jest jednoznaczny z dostępnością produktu – z faktem, że nie trzeba wiele zachodu, by go zdobyć. A to oznacza dla nas przystępne ceny. To wydatek, na który po prostu Cię stać.

Kim jesteśmy?

Przez dziesięć lat czynnie działaliśmy w branży AGD. Przez ten czas mieliśmy do czynienia z wieloma różnej jakości produktami. Zdobyliśmy w ten sposób doświadczenie niezbędne do tego, by móc obiektywnie ocenić, co oferuje nam ten rynek, i wybrać z jego szerokiej oferty produkty, które naszym zdaniem najlepiej spełniają wymagania przed nimi stawiane.

Dlatego, kierując się potrzebą zdrowia, komfortu i piękna, zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce uznanych wyrobów marek: francuskiej Air Naturel, szwajcarskiej Stylies, norweskiej Mill oraz koreańskiej Winix.

Zaproście nasze produkty do swojego domu. Odwdzięczą się Wam lepszą jakością życia


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Air Naturel
Adres os. Kosmonautów 6/59,  61-624  Poznań
Telefon 784 528 760
E-mail sklep@airnaturel.pl
Strona WWW http://www.airnaturel.pl
Wyślij zapytanie