Aqua SolutionNasza firma, Aqua Solution, zapewnia biurom, szkołom, przedszkolom, instytucjom i zakładom pracy dostęp do zawsze świeżej, przefiltrowanej wody. Zajmujemy się wynajmem i sprzedażą bezbutlowych dystrybutorów wody podłączanych bezpośrednio do sieci wodociągowej. Nasze nowoczesne urządzenia spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dostarczają wodę schłodzoną, gorącą, a nawet gazowaną. Są wyposażone w systemy filtracyjne, lampy UV, zabezpieczenia przeciw zalaniu. Bezpieczne, ekologiczne i tanie rozwiązania w wersjach dystrybutorów wolnostojących i nablatowych.

Aqua Solution jest również wyłącznym przedstawicielem w Polsce hiszpańskiego producenta fontann wody pitnej Canaletas. Fontanny wody pitnej, zwane często poidełkami są najlepszym i najtańszym sposobem zapewnienia dostępu do zawsze czystej i świeżej wody pitnej. Urządzenia o wyjątkowo prostej i intuicyjnej obsłudze, bezpiecznej konstrukcji bez ostrych krawędzi z możliwością zamontowania na dowolnej wysokości dostosowanej do wzrostu dzieci są rozwiązaniem najczęściej wybieranym przez szkoły w Polsce i na całym świecie. Fontanny z wodą pitną Aqua Solution gwarantują bezpieczeństwo i komfort w trakcie użytkowania oraz wysoki poziom higieny – przycisk uruchamiający strumień wody jest oddalony od dozownika, który dodatkowo zakryty jest rodzajem kaptura zabezpieczającego przed dotknięciem ustami. Wyposażone zostały także w specjalną wylewkę uniemożliwiającą celowe rozchlapywanie wody przez dzieci. Poidełka są rozwiązaniem ekologicznym. Nie wymagają użycia plastikowych kubków, co nie tylko wpływa na zachowanie czystości w szkole i jej okolicy, ale również przynosi wymierne oszczędności dla samej szkoły jak i rodziców, którzy nie będą już musieli kupować swoim pociechom butelek z wodą. Jako jedyne na rynku posiadają aż 10 letnią gwarancję na obudowę, co świadczy o ich jakości i niezawodności.

 

W szerokiej ofercie fontann wody pitnej Aqua Solution znajdują się również urządzenia stojące
o podstawie kwadratu, czy koła z możliwością chłodzenia wody. W każdej fontannie istnieje możliwość zamontowania dodatkowych filtrów, które poprawią smak i zapach wody oraz wpłyną na poprawę jej jakości.

 

Fontanny wody pitnej Aqua Solution to pewny produkt z doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Do ich zamontowania niezbędny jest dostęp do wody i kanalizacji. Urządzenia dostarczamy zawsze
z pełnym osprzętem niezbędnym do wykonania instalacji.  

 

Czy Twoja placówka zapewnia swoim podopiecznym dostęp do świeżej, pitnej wody? Nie zwlekaj! Zadzwoń do naszego konsultanta i już dziś zamów fontannę wody pitnej.


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Aqua Solution
Adres ul. Fredry 2,  30-605  Kraków
Telefon 515 212 456
E-mail biuro@aquasolution.pl
Strona WWW http://www.aquasolution.pl/
Wyślij zapytanie