St-Majewski Spółka Akcyjna Sp. k.Bambino, to więcej niż kredki.

Bambino to już nie tylko kultowe kredki. To stale poszerzający się asortyment materiałów szkolno-plastycznych, charakteryzujący się wysoką jakością wykonania, a także oryginalnym wzornictwem.

St-Majewski, producent z wieloletnią tradycją.

Jako producent i właściciel marki Bambino, firma St-Majewski działa nieprzerwanie od 127 lat i od początku istnienia dokłada wszelkich starań, by produkty towarzyszące dzieciom spełniały ich marzenia, a jednocześnie były dla nich bezpieczne podczas użytkowania.

Szeroka gama produktów.

Produkty Bambino dedykowane są szczególnie dzieciom w wieku przedszkolnych i wczesnoszkolnym. Stanowią podstawowy asortyment plastyczny zarówno w edukacji jak i zabawie. Kluczowe znaczenie odgrywają: kredki, farby, plastelina, pastele, kleje, flamastry, artykuły papiernicze (bloki, zeszyty, teczki), a także tekstylia szkolne (tornistry, piórniki, worki na obuwie).

Pełen asortyment produktów dostępny na stronie: www.st-majewski.pl

oraz w katalogu: www.st-majewski.pl/katalog2016

St-Majewski działa nieprzerwanie od 127 lat i od początku istnienia dokłada wszelkich starań, by produkty towarzyszące dzieciom spełniały ich marzenia, a jednocześnie były dla nich bezpieczne podczas użytkowania.


Podstawowe informacje

Nazwa firmy St-Majewski Spółka Akcyjna Sp. k.
Adres Kredkowa 1,  05-800   Pruszków
Telefon +48 22 758 70 41
E-mail st-majewski@st-majewski.pl
Strona WWW http://www.st-majewski.pl
Wyślij zapytanie