Dlastopy.plButy najlepsze dla rozwoju stóp naszych dzieci – WWW.DLASTOPY.PL

Specjalnie dla Państwa wybraliśmy miejsce gdzie można znaleźć najlepsze buty dla dziecka uczącego się chodzić oraz dla dzieci doskonalących chód czy bieganie. Zachęcamy Państwa do zapoznania się szeroką ofertą butów dla dzieci, przyrządów do rehabilitacji i profilaktyki stóp, a także butów profilaktycznych dla dorosłych.

Dlaczego Sklep DLASTOPY.PL jest polecany przez nas?

Ponieważ każdy oferowany bucik jest sprawdzany i oferowany przez fizjoterapeutów. Szukając informacji na www.dlastopy.pl mają Państwo pewność, że informację przekazywane są w oparciu o najnowsze doniesienia ze świata medycyny po to aby zagwarantować najlepszy rozwój stóp Państwa dzieci.

Szukacie porady specjalisty bo wasze dziecko porusza się w nienaturalny sposób?

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z informacjami na blogu: www.dlastopy.pl/blog gdzie znajdziecie Państwo informację o doborze najlepszych bucików dla dziecka, a także o różnych dolegliwościach w obrąbie stóp czy kolan. Zachęcamy Państwa również do kontaktu osobistego poprzez serwis www.dlastopy.pl i omawianiu problemu. Każda osoba traktowana jest indywidualnie dzięki czemu mają Państwo pewność fachowej pomocy od fizjoterapeutów w dziedzinie stóp i narządu ruchu.

RODZICU, ZAGWARANTUJ SWOJEMU DZIECKU PRAWIDŁOWY ROZWÓJ
– PAMIĘTAJ ZDROWA POSTAWA ZACZYNA SIĘ OD STÓP”

Trzewiki Profilaktyczne Bartek

Buciki Emel dla dziecka uczącego się chodzić 

Baleriny profilaktyczne Emel

Sandały profilaktyczne Aurelka
Profilaktyczne kapcie do przedszkola Dawid


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Dlastopy.pl
Adres ul.Piasta 21,  44-200  Rybnik
Telefon 324 22 62 31
E-mail info@dlastopy.pl
Strona WWW http://www.dlastopy.pl
Wyślij zapytanie