BakallandSetki tysięcy zadowolonych Klientów, miliony sprzedanych produktów, najwyższej jakości rozwiązania wdrażane przez firmę każdego roku, najlepsi eksperci i wyspecjalizowani pracownicy – to właśnie  Bakalland S.A.!

Jesteśmy zdecydowanym liderem na rynku bakalii w Polsce. Od 25 lat specjalizujemy w kategorii bakalii. Swoje doświadczenie i eksperckość przekładamy również na nowe segmenty – produkty śniadaniowe i batony musli.

Z myślą o naszych klientach, na całym świecie wyszukujemy dorodne orzechy oraz dojrzałe owoce, które dotknięte promieniem słońca zamieniają się w najwyższej jakości bakalie. Dzięki temu, każdego dnia dostarczamy naszym klientom przyjemności  z jedzenia zdrowych produktów, pełnych witamin i cennych składników odżywczych. To dlatego jesteśmy marką, której ufają konsumenci, inwestorzy oraz  partnerzy biznesowi w Polsce i na świecie.

Nasze produkty tworzymy z wielką pasją, opracowując przy tym unikalne receptury i innowacyjne rozwiązania. Wszystkie decyzje podejmujemy w trosce o naszych konsumentów.  Jesteśmy wyczuleni na ich potrzeby, śledzimy panujące na rynku trendy i oferujemy im wyszukaną przyjemność z jedzenia, a także inspiracje do zdrowego i pełnego pasji życia. 


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Bakalland
Adres ul. Fabryczna 5 00-446 ,  Warszawa
Telefon +48 22 355 22 00
E-mail biuro@bakalland.pl
Strona WWW http://www.bakalland.pl
Wyślij zapytanie