Aqva SystemAQVA-SYSTEM powstała w 1980 roku i pierwsza w Polsce:
    - opracowała koncepcję uzdatniania wody dla domów mieszkalnych i małych gospodarstw,
    - uruchomiła produkcję filtrów, które skutecznie poradziły sobie z mocno zażelazionymi wodami.

Produkowane przez firmę  Aqva-System filtry do odżelaziania i odmanganiania wody oraz usuwania z niej zanieczyszczeń stałych, to produkty profesjonalne, odpowiednio zaprojektowane celem osiągnięcia doskonałej skuteczności oczyszczania i uzdatniania każdej, nawet najbardziej zanieczyszczonej wody. Filtry firmy Aqva-System w odróżnieniu od konkurencyjnych - nie pobierają energii elektrycznej. Zawierają naturalne kwarcowo - dolomitowe, niezużywające się złoża, do płukania których wykorzystuje się niewielką ilość wody. Prosta obsługa filtrów i zerowe koszty ich eksploatacji dają naszym produktom ogromną przewagę nad kosztownymi w eksploatacji filtrami innych firm.

Filtry posiadają Ocenę Higieniczną PZH, Atest UDT, Platynowy Certyfikat POLISH EXCLUSIVE, Złoty Certyfikat Ekologiczny, a firma nasza posiada Certyfikat Firma Roku 2012 w kategorii POLISCH PRODUCT, które zostały nadane nam przez kapitułę Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej jako rekomendacje, potwierdzenie rzetelności naszej firmy.

AQVA-SYSTEM zajmuje się:
 • produkcją, sprzedażą, montażem filtrów do wody,
 • projektowaniem i wykonawstwem stacji uzdatniania wody,
 • technicznym doradztwem i sprzedażą kompletnego
   wyposażenia stacji uzdatniania wody,
• wykonywaniem badań wody.


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Aqva System
Adres ul. Głogów 7 05-807 Podkowa Leśna, 
Telefon 729 13 27
E-mail info@aqvasystem.com.pl
Strona WWW http://www.aqvasystem.com.pl/
Wyślij zapytanie