BartoliniGłównym i najważniejszym profilem działalności firmy jest produkcja wysokogatunkowych makaronów jajecznych opartych na tradycyjnych polskich recepturach. Makarony te powstają z najwyższej jakości kaszek makaronowych wytwarzanych z pszenicy miękkiej i twardej oraz jaj. Cały proces technologiczny został oparty na wysokiej klasy maszynach i urządzeniach kontrolujących polskich i zagranicznych.

Kluczem naszego sukcesu nie tylko na krajowym rynku, ale również za granicą, jest umiejętność utrzymania na stałym, niezmiennym poziomie powtarzalności naszych produktów. Wszystko to dzięki nietypowym rozwiązaniom stosowanym w produkcji połączonym z wieloletnim doświadczeniem.


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Bartolini
Adres ul. Kołłątaja 44 05-402 Otwock, 
Telefon +48 696 050 617
E-mail dzial.handlowy@bartolini.com.pl
Strona WWW http://www.bartolini.com.pl
Wyślij zapytanie