Aksjomat



Firma wydawnicza Aksjomat wydaje książki i czasopisma edukacyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Kilkanaście lat działalności przyniosło wydawnictwu uznanie na krajowym rynku książki dziecięcej i zjednało sympatię najmłodszych czytelników. 

Wydawnictwo Aksjomat publikuje przyjazne książki dla dzieci. Dzięki nim poznawanie świata stanie się jeszcze większą przyjemnością, a nauka świetną i kształcącą zabawą. 

W ofercie wydawnictwa znajdują się zeszyty ćwiczeń pomagające w nauce czytania, pisania i liczenia, książeczki na tekturze, wycinanki, zbiory zagadek i dyktand, malowanki z naklejkami oraz pozycje z kręgu literatury dziecięcej. Na oddzielną uwagę zasługują zestawy testów dla uczniów szkoły podstawowej. 

Publikacje wydawnictwa Aksjomat mogą być wykorzystane jako uzupełnienie materiału poznawanego przez dziecko w przedszkolu i szkole, pozwalają na lepsze opanowanie wiadomości, są również doskonałym sposobem na zdobywanie nowej wiedzy. 

Pragniemy również polecić Państwu ukazujące się od stycznia 1999 roku ogólnopolskie czasopismo edukacyjne dla najmłodszych pt. „Abecadło”. W miesięczniku można znaleźć ćwiczenia przygotowujące do nauki czytania, pisania i liczenia, są tu również lekcje języka angielskiego i dostosowane do wieku dziecka gry i zabawy edukacyjne. 


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Aksjomat
Adres
Telefon (012) 633-70-22
E-mail marketing@aksjomat.com
Strona WWW http://www.aksjomat.com
Wyślij zapytanie