APS   Księgarnia APS jest księgarnią specjalistyczną o profilu pedagogiczno-psychologicznym.

     Specjalizujemy się w sprzedaży książek z zakresu przedmiotów wykładanych w uczelniach humanistycznych, przede wszystkim pedagogicznych i psychologicznych, w tym wielu pozycji z pedagogiki ogólnej, specjalnej, pedagogiki pracy, resocjalizacji, socjologii, filozofii i pracy socjalnej.

     Znajdziecie u nas Państwo najwartościowsze książki profesjonalnych wydawnictw GWP, Harmonia, NOWA ERA, Media Rodzina, Oficyna Wydawnicza IMPULS, PWN, PZWL, PWE, WSiP, Żak, wydawnictw akademickich, a także liczne pomoce wspierające dydaktykę i pracę pedagogiczną,  poczynając od wczesnej edukacji i interwencji, okres adolescencji po szeroki wybór pozycji z zakresu gerontologii.

          Księgarnia APS zaskarbiła sobie rzesze zadowolonych Klientów, którzy szczególnie chwalą sobie bardzo bogatą ofertę, sympatyczną i kompetentną obsługę zapewniającą fachowe doradztwo od momentu utrworzenia księgarni.


Podstawowe informacje

Nazwa firmy APS
Adres ul. Szczęśliwicka 40, APS gmach C 02-353 Warszawa, 
Telefon 22 668 41 79
E-mail kontakt@wszystkieksiazki.pl
Strona WWW http://www.akademicka.com/
Wyślij zapytanie