HOBEA - ProductionMarka baBice tworzy niepowtarzalne produkty z myślą o potrzebach dzieci. Głównym produktem są buciki, pościel, poduchy do karmienia oraz termofory, itp. baBice kładzie duży nacisk na jakość użytych materiałów. Starannie wybierane tkaniny i skóry spełniają najwyższe normy jakości takie jak TÜV i Oeko-Tex® Standard 100.

Produkty wyróżniają się niepowtarzalną kolorystyką i indywidualnie rysowanymi motywami graficznymi, które cieszą oko każdego użytkownika. W każdym z naszych ręcznie robionych produktów zawarta jest pasja, oraz zaangażowanie naszych pracowników.


Podstawowe informacje

Nazwa firmy HOBEA - Production
Adres ul. Tylna 6 43-300 Bielsko-Biała Polska, 
Telefon 48 33 815 85 12
E-mail m.tanasiewicz@hobea-production.eu
Strona WWW http://www.bucikibabice.pl
Wyślij zapytanie