All BoardsWitamy w Świecie Komunikacji Wizualnej, 

Produkty pod marką ALLBOARDS to unikalna oferta która powstała na bazie wieloletnich doświadczeń z pracy na rynku biurowo – szkolnym w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. 

Nasza oferta jest wynikiem wielu lat obserwacji europejskiego rynku zarówno od strony produkcyjnej jak i dystrybucyjnej/sprzedażowej/marketingowej, dlatego też oddajemy w Twoje ręce kompleksową propozycję współpracy, która łączy w sobie produkty o najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie oraz szereg narzędzi i rozwiązań około produktowych. 

Nasze produkty kierujemy do szerokiego grona odbiorców – od dużych przedsiębiorstw przez instytucje administracji publicznej, firmy z sektora średnich i małych przedsiębiorstw po użytkownika domowego. 

Charakterystyczną cechą naszej firmy jest otwartość i elastyczność, dlatego też zachęcamy do przekazywania Państwa sugestii, uwag i pytań. Dołożymy wszelkich starań aby współpraca z naszą firmą była dla Państwa w pełni satysfakcjonująca. 

Zapraszamy do współpracy. 
Zespół Allboards


Podstawowe informacje

Nazwa firmy All Boards
Adres ul. Kamienna 10 31-403 Kraków, 
Telefon +48 500 344 711
E-mail biuro@allboards.eu
Strona WWW http://www.sklep-allboards.pl/
Wyślij zapytanie