CayoleWychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych małych Klientów stworzyliśmy markę kaloszy dziecięcych CAYOLE, które wyróżniają się oryginalnością wzorów,kolorystyką i użytecznością. Oferujemy modele kaloszy dziecięcych całoroczne: wiosenno-letnie z wyściółką dzianinową oraz jesienno-zimowe z futrzanym ociepleniem. Wszystkie nasze kalosze posiadają wzmocnienie pięty utrzymujące stopę we właściwej pozycji. Podeszwa została zaprojektowana tak, by nadać kaloszom lekkości, nie pozbawiając jej przy tym właściwości antypoślizgowych.

Zapraszamy wszystkich Rodziców, Babcie, Dziadków, Ciocie i Wujków do zapoznania się z nasza ofertą, bo

"W DESZCZOWĄ PORĘ WSZYSTKIE DZIECIAKI WSKOCZĄ W CAYOLE"

 

Logo z medalem bez znaku wodnego

CAYOLE wyróżnione na Targach Dziecięcych!!!


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Cayole
Adres ul. Bohaterów 16 96-316 Międzyborów, 
Telefon 509 123 532
E-mail cayole@cayole.pl
Strona WWW http://www.kaloszedzieciece.pl
Wyślij zapytanie