DUCK EGG REPUBLICDUCK EGG REPUBLIC to polska marka odzieżowa. Naszą ofertę kierujemy do tych, dla których liczy się jakość, niepowtarzalność, są w ciągłym ruchu i nie lubią ograniczeń. Nasze ubrania szyjemy z bawełny organicznej, certyfikowanej międzynarodowym certyfikatem GOTS. Wybór takiego surowca gwarantuje, że użyta bawełna jest bardziej miękka, wytrzymała i  pozbawiona toksycznych substancji. W każdej kolekcji Republiki pojawiają się autorskie nadruki, których wzory przygotowywane są przez zawodowych ilustratorów, grafików. Narysowane na kartce, wykreślone w komputerze, przerzucone na sita i namalowane metodą sitodruku na bawełnie organicznej, charakteryzują się niewielkimi różnicami  i pewną niepowtarzalnością. 
Szyjemy w Polsce w rejonie Beskidu Niskiego.

Jesteśmy w ciągłym ruchu! Blisko natury. Stawiamy na wygodę. Dopuszczone do użytku! 
   


Podstawowe informacje

Nazwa firmy DUCK EGG REPUBLIC
Adres Michała Paca 50 m. 21; Warszawa, 
Telefon +48 506 813 280
E-mail info@duckeggrepublic.com
Strona WWW http://www.duckeggrepublic.com
Wyślij zapytanie