BrzusiaczkiNasza firma powstała w 2014 roku. Założycielką firmy jest mama, dlatego BRZUSIACZKI.PL cenią sobie zarówno bezpieczeństwo mam i dzieci oraz najwyższą jakość wykonania. Nasz zespół poświęcił wiele czasu na dobór materiałów oraz znalezienie bezpiecznego sposobu produkcji naklejek. W wyniku poszukiwań i dbałości o bezpieczeństwo naszych klientów, w procesie produkcji stosujemy wysokiej jakości papiery samoprzylepne oraz bezpieczne farby na bazie składników spożywczych. Zdajemy sobie sprawę, że bezpieczeństwo dzieci oraz mam w ciąży jest najważniejsze, dlatego gotowe naklejki poddaliśmy dodatkowo rygorystycznym badaniom fizycznym i chemicznym. Wysoką jakość naszego produktu potwierdzają pozytywne wyniki badań oraz oznaczenie CE - zgodności z wymogami bezpieczeństwa Unii Europejskiej. Nasze naklejki to produkt powstający w Polsce, przy zachowaniu wysokich standardów jakości oraz dbałości o każdy szczegół.

 

BRZUSIACZKI powstały właśnie po to, by stworzyć unikalną kolekcję wspomnień z cudownego czasu, gdy powiększa się brzuszek ciążowy.  Dzięki BRZUSIACZKOM wiadomo, z którego tygodnia ciąży pochodzi zdjęcie brzuszka. Album rodzinny będzie czytelny i uporządkowany, a zdjęcia z naklejką na brzuszku będą doskonałym uzupełnieniem każdej sesji zdjęciowej, zarówno wykonanej w domowym zaciszu, jak i w studio fotograficznym. Naklejki BRZUSIACZKI stanowią idealny dodatek na profesjonalne i prywatne sesje ciążowe.

 

Jak wiadomo dzieci szybko rosną, dlatego powstały również zestawy naklejek BRZUSIACZKI - miesiące. Są to naklejki z dwunastoma numerami miesięcy pierwszego roku życia dziecka. Zdjęcia z numerem miesiąca od 1 do 12 podkreślają jak szybko dziecko zmienia się i rośnie. Maluszki odkrywając świat, codziennie odnoszą sukcesy i uczą sie nowych rzeczy takich jak chodzenie, czy jedzenie łyżeczką.  BRZUSIACZKI - Pierwsze sukcesy, to zestaw naklejek do dokumentowania pierwszych osiągnięć dziecka, takich jak pierwsze kroki, pierwszy uśmiech, a także pierwszy ząb.

 

Znając potrzeby kobiet w ciąży, umożliwiamy łatwe zakupy, bez konieczności wychodzenia z domu. Zakupy w naszym sklepie są wygodne i przyjemne, dzięki możliwości bezpośredniej zapłaty przy pomocy przelewu elektronicznego przy współpracy z firmą PayU. Pozostałe formy płatności to przelew tradycyjny, płatność kartą kredytową oraz wysyłka za pobraniem. Do domu klienta zamówienie dostarczamy listem poleconym Poczty Polskiej lub przesyłką kurierską DHL.

 

Szanowni Państwo, zalecamy stosowanie naszych naklejek wyłącznie na ubrania.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty,

Zespół BRZUSIACZKI.PL

 


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Brzusiaczki
Adres ul. Ks. Ignacego Siwca 6c/10 ,  42-600   Tarnowskie Góry
Telefon 500 669 535
E-mail biuro@brzusiaczki.pl
Strona WWW http://www.brzusiaczki.pl
Wyślij zapytanie