AcuaticaWydawnictwo ACUATICA działa od roku 2011 i publikuje i sprzedaje książki drukowane oraz w formie plików elektronicznych dla dzieci i dorosłych do nauki języków obcych takich jak: angielski, hiszpański, niemiecki, francuski, włoski, portugalski i japoński.

Wszystkie opracowania obejmują następujące kręgi tematyczne:

 • Owoce i warzywa
 • Zwierzęta wokół nas
 • Jedzenie
 • Dom, rodzina i przyjaciele
 • Ubrania i pogoda
 • Szkoła, liczby i kolory
 • Inne, stopniowo wydawane

Każda książka drukowana posiada nagranie w postaci MP3 dołączonej do książki, którą po zakupie książki można pobrać ze strony wydawnictwa ACUATICA za pomocą kodu znajdującego się na tylnej okładce każdej książki.

Książki drukowane do języków obcych dla dzieci występują w seriach:

 • Moje pierwsze angielskie słowa,
 • Moje pierwsze hiszpańskie słowa,
 • Moje pierwsze niemieckie słowa,

 

Opracowania w formie plików elektronicznych są dostępne w seriach:

 • ANGIELSKI DLA DZIECI KROK PO KROKU
 • HISZPAŃSKI DLA DZIECI KROK PO KROKU
 • NIEMIECKI DLA DZIECI KROK PO KROKU
 • PORTUGALSKI DLA DZIECI KROK PO KROKU
 • FRANCUSKI DLA DZIECI KROK PO KROKU
 • WŁOSKI DLA DZIECI KROK PO KROKU
 • JAPOŃSKI DLA DZIECI KROK PO KROKU (wraz z wymową i nauką pisania znaków w sylabariuszu hiragana i katakana)

 

Każda książka w serii jest zaopatrzona w adekwatne słownictwo wraz z obrazkami, co pozwala stopniowo wprowadzać elementy rozumienia, czytania i pisania dla dzieci, oraz w ściżkę dźwiękową, w której znajdują się wypowiedzi połączone z zadaniami poznawczymi, co pozwala rozwinąć dziecku procesy myślenia i sprawności językowe w zakresie języka obcego.
 

Wszystkie opracowania to doskonały materiał pomocniczy dla dzieci rozpoczynających naukę języka obcego w pierwszych latach życia dziecka zarówno w przedszkolu jak i w szkole podstawowej. Seria książeczek została opracowana dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z dziećmi podczas nauki języków obcych przez wysoce wyspecjalizowanych nauczycieli poszczególnych języków obcych. Materiał dydaktyczny zawarty w książeczkach jest opracowany zgodnie z podstawą programową kształcenia zintegrowanego i pozwala dziecku rozwinąć sprawności językowe ściśle związane z umiejętnościami, które dziecko nabywa w wieku przedszkolnym oraz podczas nauki w szkole. Treści zawarte w serii książek pomogą dzieciom opanować i przyswoić podstawy języków obcych w zakresie prezentowania własnej tożsamości, zdefiniowaniu najbliższego otoczenia i wyrażania preferencji dotyczących tego co dzieci lubią najbardziej.

 

E-słowniki

E-słowniki to tematyczne słowniczki obrazkowe do praktycznej nauki języka angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, niemieckiego i japońskiego (hiragana i katakana) przeznaczone przede wszystkim dla dzieci, ale nie tylko. Słowniki zawierają:

 • obrazki z podpisami w językach obcych, angielskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, niemieckim i japońskim,
 • ścieżka dźwiękowa do pobrania gratis po zakupie słowniczka
 • wierszyki wraz z ich przekładem,
 • wykaz słów z wymową i tłumaczeniem,
 • łamigłówki, krzyżówki i kolorowanki mające na celu utrwalenie materiału zawartego w poszczególnych słownikach.

Materiał nadaje się doskonale do pracy z wykorzystaniem tablic multimedialnych. Każdy słownik prezentuje konkretne zagadnienia tematyczne:

Ze słownikiem możesz pracować na:

TABLICACH INTERAKTYWNYCH

KOMPUTERZE

TABLECIE

TELEFONIE

DOKUMENCIE WYDRUKOWANYM SAMODZIELNIE

 


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Acuatica
Adres Przysiek, ul.Cicha 12,  87-134   Zławieś Wielka
Telefon +48 606 249 279
E-mail biuro@acuatica.pl
Strona WWW http://www.acuatica.pl
Wyślij zapytanie