PupusGdy na świat przychodzi nowy człowiek, rodzice starają się zapewnić  mu wszystko to, co najlepsze. Oprócz miłości, która jest bezecna muszą  kupić wiele potrzebnych rzeczy, niezbędnych w codziennej pielęgnacji noworodka, a potem niemowlaka.  Rodzice wiedzą, że wyprawka noworodka, to przede wszystkim pieluszki, które są nieodzownym elementem przez pierwszy rok życia malucha. Jak pokazuje doświadczenie rodziców - wyprawka dla noworodka powinna być złożona z produktów wysokiej jakości, przyjaznych dla dzieci, jak i dla środowiska naturalnego. W naszym asortymencie znajdują się pieluszki wielorazowe czy maty do przewijania wykonane z wysokiej klasy materiałów, są one naturalne i antyalergiczne. Oferujemy również pieluchy tetrowe oraz inne artykuły, które zdecydowanie ułatwią codzienne funkcjonowanie rodzicom i są całkowicie bezpieczne dla dziecka.


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Pupus
Adres ul. Warmińska 26/3,  10-545  Olsztyn
Telefon 784909977
E-mail kontakt@pupus.pl
Strona WWW http://www.pupus.pl
Wyślij zapytanie