Fiorino, Mother & Child AccessoriesJesteśmy polskim producentem akcesoriów dla matki i dziecka. Naszą myślą przewodnią jest tworzenie produktów, które przyniosą radość i komfort Maluszkom oraz Ich Mamom.

Testujemy nasze produkty. Każdy nasz produkt, przed tym, jak trafi w ręce Klientów, jest testowany przez Mamy i Dzieci. Po tym czasie, otrzymujemy listę sugestii oraz uwag, które rozpatrujemy, analizujemy i wprowadzamy. Wszystko po to, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania naszych Klientów.

Najważniejsza dla nas jest jakość. Używamy tylko certyfikowanych materiałów, najwyższego gatunku, od zaufanych producentów.

Nasze produkty przechodzą bardzo surową kontrolę jakości. Staranne wykonanie i dbałość o każdy detal- to nas cechuje!

Dzieci są najważniejsze i to dla nich tworzymy. Nasi projektanci dokładają wszelkich starań, żeby wzory, które wymyślają, były jak najlepiej odbierane przez Maluchy, żeby niosły ze sobą radość i wielki uśmiech małego człowieczka.

Jesteśmy Rodzicami! Nad naszą produkcją czuwa cała rzesza mam i tatusiów, którzy uczą się, szkolą, zasięgają rad specjalistów, projektują, szyją, kontrolują i sprzedają Państwu produkty takie, jakie sami życzyliby sobie dla swoich Dzieci oraz dla siebie. Dążymy do doskonałości w kwestii tworzenia artykułów, które Państwu oferujemy.


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Fiorino, Mother & Child Accessories
Adres ul. Szybowcowa 16,  43-300  Bielsko-Biała
Telefon 533 330 124
E-mail biuro@fiorino.eu
Strona WWW http://www.fiorino.eu
Wyślij zapytanie