Park Wodny w StrzyżowieKompleks basenów obejmuje część rekreacyjną isportową. Baseny są najważniejszą częścią Parku Wodnego, gromadzącą zwolenników aktywnego wypoczynku. Dla wielu czas spędzony na basenie, czy to w celu poprawy kondycji, relaksu, czy w ramach hobby, jest przyjemną rozrywką. Baseny są doskonałym miejscem do nauki pływania, zabawy i relaksującego hydromasażu. Basen rekreacyjny jest szczególnie atrakcyjnym miejscem dla dzieci. Dzięki „rwącej rzece” mogą poczuć się jak w górskim potoku, a w jacuzzi wypocząć po emocjonującej zabawie. Przebywanie w basenie to także gimnastyka dla mięśni i stawów oraz sposób na zdrowy styl życia. Dla rodziców to szansa na budowanie więzi emocjonalnej z dzieckiem. Dzięki grupie doświadczonych i wykwalifikowanych ratowników każdy może czuć się na basenie bezpieczny.


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Park Wodny w Strzyżowie
Adres ul. Polna 1,  38-100  Strzyżów
Telefon 17 276 85 60
E-mail parkwodny@cstr.pl
Strona WWW http://www.parkwodny.cstr.pl
Wyślij zapytanie