Terma BiałkaTerma Białka to kompleks basenów, łączących w sobie zalety wodnego parku rozrywki z filozofią termalnego wypoczynku. Zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne baseny napełnione są wodą termalną, przez cały rok utrzymującą temperaturę w przedziale 34oC - 38oC, charakteryzującą się korzystnym stopniem mineralizacji, czyli zawierającą między innymi takie mikroelementy jak siarczki, krzemionkę, potas, wapń, magnez i żelazo. Tak zróżnicowany skład wody to idealne źródło zdrowia, poprawiające kondycję fizyczną i pozytywnie wpływające na komfort życia. 
 
W Termie Białka zadbano zarówno o potrzeby rodzin z dziećmi jak i osób starszych, nastawionych na odpoczynek w ciszy i spokoju. Dlatego też baseny podzielono na dwie strefy: 
* Strefę Zabawy
* Strefę Relaksu

 


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Terma Białka
Adres ul. Środkowa 181,  34-405  Białka Tatrzańska
Telefon 18 261 25 40
Strona WWW http://www.termabialka.pl