Cukier LukierNajmniejsza na świecie fabryka słodyczy to właśnie nasza Cukierkownia!
Produkujemy ręcznie cukierki karmelki oraz lizaki, mamy ponad 50 smaków i naturalne barwniki. Do słodyczy dodajemy naturalne aromaty owocowe oraz olejki.
Zobacz na własne oczy jak powstają cukierki oraz lizaki!
Pokazy rozpoczynają się o wyznaczonych godzinach i trwają ok 30-45 min. W Manufakturze Cukier Lukier gotujemy karmelową masę, wylewamy ją na Waszych oczach na kamienny blat i barwimy, a potem ... - musicie to zobaczyć sami! Zapraszamy.
Podczas każdego pokazu dziecko (a także dorosły:) może wykonać własnego lizaka! Zawsze częstujemy cukierkami z naszej Manufaktury.
Warsztaty cukiernicze trwają godzinę- zapraszamy max 5 osób cena 40-50 zł od osoby, uczestnik zabiera do domu ok 500g słodyczy.
Wieczór panieński zaczyna się słodko, gdy razem z dziewczynami wykonacie własne lizaki o dowolnym kształcie i "ruszycie w miasto".
Urodziny w najmniejszej fabryce słodyczy. Dzieci kochają słodycze a urodziny nie mogą się bez nich obejść. Proponujemy słodką zabawę z pokazem tworzenia słodyczy w naszej malutkiej fabryce. Każde dziecko zobaczy słodki pokaz i wykona własnoręcznie wielkiego urodzinowego lizaka ! Impreza urodzinowa w Manufakturze Cukier Lukier jest niezapomnianym przeżyciem i oryginalnym pomysłem na zabawę inną niż wszystkie.


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Cukier Lukier
Adres Emilii Plater 10,  00-669  Warszawa
Telefon 605 660 005
E-mail warszawa@cukierlukier.pl
Strona WWW http://www.cukierlukier.pl
Wyślij zapytanie