Salon BobasaFirma SalonBobasa.pl to grupa młodych i aktywnych ludzi. Posiadamy doświadczenie w branży artykułów dziecięcych, dzięki czemu jesteśmy w stanie służyć profesjonalną poradą. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, tak aby zakupione u nas produkty były w pełni dopasowane do potrzeb zarówno Rodziców, jak i ich pociech. Wszystkie sprzedawane produkty posiadają niezbędne certyfikaty i atesty, ponieważ wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo - tylko wtedy możliwe jest czerpanie pełnej przyjemności ze spędzania czasu ze swoim bobasem. Dbamy o to, aby Twoje dziecko od momentu przyjścia na świat miało najlepsze i najbardziej komfortowe warunki do zdrowego i bezpiecznego rozwoju.

Nasz sklep internetowy SalonBobasa.pl zapewnia najwyższą funkcjonalność i wygodę podczas zakupów. Szczegółowe i rzetelne opisy oraz zdjęcia pozwalają na dokładne zapoznanie się z produktem. Dodatkowo, nieskomplikowany system zamówień zaoszczędzi Wasz cenny czas.

KLIKNIJ I SPRAWDŹ NASZE FOTELIKI:

MONTEREY 2 DIONO 15-36KG


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Salon Bobasa
Adres 1000-lecia P.P.6 ,  15-111   Białystok
Telefon 508 311 102
E-mail sklep@salonbobasa.pl
Strona WWW http://ww.salonbobasa.pl
Wyślij zapytanie