ELIES meble Urszula ZwolińskaSzanowni Państwo, na naszej stronie internetowej proponujemy Państwu pomysły na pokoje zarówno dziewczęce jak i chłopięce. Począwszy od mebli w kolorystyce klasycznej bieli, przez pastele po bardzo intensywne barwy. Zagospodarujemy nimi zarówno mały pokoik,  jak i większą przestrzeń. Dzięki nim możemy stworzyć naszemu dziecku kącik do zabawy, nauki, odpoczynku oraz snu. Nie bez znaczenia jest fakt, iż Meble Elies wykonane są z najlepszych płyt MDF. Dzięki temu są one trwałe, solidne i stabilne. Z pewnością posłużą Państwa dzieciom dużo dłużej niż ich tańsze odpowiedniki ze zwykłych płyt sklejkowych/wiórowych. Zwróćmy również uwagę na rodzaj farb, którymi pomalowane są mebelki. Wszystkie produkty firmy Elies są tworzone z ekologicznych farb, na bazie nieszkodliwych dla środowiska komponentów wodnych. Krawędzie mebelków są zaokrąglone, a drzwiczki wyposażone w bezpieczne prowadnice, które skutecznie zabezpieczają przed przytrzaśnięciem palców. W skład naszych kolekcji wchodzą: pojemne komody, stabilne regały, funkcjonalne biurka, efektowne łóżka oraz praktyczne nadstawki, wygodne krzesła i materace. Pamiętajmy, że własny pokój jest dla naszych dzieci szczególnym miejscem. Powinny czuć się w nim bezpiecznie i komfortowo. Dlatego tak ważna jest odpowiednia aranżacja tej przestrzeni. Niech ona inspiruje, niech zachęca nasze dzieci do kreatywności, a tym samym, niech pomaga im w rozwijaniu swojej wyobraźni. Meble Elies współtworzyli włoscy styliści. Wykreowali oni kolekcje o bajecznie pięknych, delikatnych i subtelnych kolorach. To one, bez wątpienia wpływają na łagodzenie emocji, tak bardzo utrudniających dzieciom koncentrację oraz na wprowadzaniu ich w dobry nastrój. Solidne i funkcjonalne biurko zachęca do nauki, zaś komfortowe, własne "dorosłe łóżko", z odpowiednio dobranym materacem, jest gwarancją porządnego wypoczynku i pierwszym krokiem w kierunku samodzielności. Pojemna i praktyczna szafa ułatwia utrzymanie większego porządku, co jest ogromnie istotne w zachowaniu dobrych relacji rodzinnych ;)

Bez wahania polecamy Meble dla dzieci firmy Elies. Wejdź na www.elies.pl  przekonaj się, jak łatwo można spełnić marzenia swoich dzieci.


Podstawowe informacje

Nazwa firmy ELIES meble Urszula Zwolińska
Adres ul. Zwoleńska 94e/4,  04-761  Warszawa
Telefon +48 501 712 227
E-mail sklep@elies.pl
Strona WWW http://www.elies.pl
Wyślij zapytanie