KamdoFirma Kamdo to bardzo znany dostawca materiałów odblaskowych w Europie środkowo wschodniej. Nasze doświadczenie na rynku przyczyniło się do tego, że gwarantujemy doskonałą jakość oferowanych produktów odbalskowych.

W związku, z tym, że policyjne statystyki potwierdzają konieczność noszenia odblasków nasza firma wychodzi naprzeciw klientom, oferując kamizelki odblaskowe, samozaciskowe odblaskowe opaski, chusty odblaskowe oraz zawieszki odblaskowe miękkie.

 

Kamizelki odblaskowe:

dla dzieci przedszkolnych

- wkładane przez głowę

- dodatkowo boczna regulacja

- dostępne w kolorach: żółty, pomarańczowy, zielony, niebieski

- dwa odblaskowe pasy wykonane

ze srebrnej tkaniny zgodnej z normą EN471,

- rozmiar 42x45cm – 3-4 latka

- rozmiar 45x50cm – 5-6 lat

Możliwość wykonania

indywidualnego nadruku!


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Kamdo
Adres ul. Magazynowa 11 ,  85-790   Bydgoszcz
Telefon +48 601 675 171
E-mail kamila@kamizelkiodblaskowe.com.pl
Strona WWW http://www.kamizelkiodblaskowe.com.pl
Wyślij zapytanie