Kraina PieluszekSklep powstał z myślą o dzieciach. Chcemy promować zdrowe pieluszkowanie i informować Rodziców o tym, że mają wybór, i że warto poznać temat pieluszek wielorazowych, o których wielu młodych Rodziców jeszcze nie wie.

Rodzice nie wiedząc o innej możliwości, używają pieluch jednorazowych, jednak zdarza się, że borykają się z zapaleniami dróg moczowych lub z innymi dolegliwościami typu uczulenia, odparzenia, wysypki, etc. Dowiadują się wtedy o pieluszkach wielorazowych, sięgają po nie i już w trakcie pierwszych dni używania okazuje się, że większość z nich dostrzega różnicę i pozytywną zmianę.

Chcemy takie pieluszki promować i sprzedawać jako alternatywę czegoś innego od tych, masowo dostępnych w sklepach, a przez to dać Rodzicom wybór produktu nie szkodzącego dzieciom, dbającego o ich zdrowie i komfort oraz w trosce o nasze środowisko.

Wielu Rodziców dzisiaj sięga po te pieluszki z różnych względów, szukając alternatywy przy problemach z pieluszkami jednorazowymi lub świadomie chcą wybrać ten produkt i powrócić do "nowoczesnej tradycji" pieluszek wielorazowych, których standard i jakość od tych sprzed kilkunastu lat jest zupełnie inna-lepsza. Są one zdrowe, wygodne, kolorowe...

Zachęcamy ze swojej strony do wyboru pieluszek wielorazowych lub ekologicznych jednorazowych,które przodują w ofercie naszego sklepu, obok innych ekologicznych i przydatnych przy pieluszkowaniu produktów.

 


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Kraina Pieluszek
Adres Siedlce
Telefon 502-978-934
E-mail sklep@krainapieluszek.pl
Strona WWW http://www.krainapieluszek.pl
Wyślij zapytanie