BiorepairPo co naprawiać szkliwo?
Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że nasze zęby każdego dnia w kontakcie z jedzeniem i piciem ulegają zużyciu. Powstają w nich drobniutkie, niewidoczne gołym okiem uszkodzenia, w których gromadzą się bakterie, odkłada się kamień i przebarwienia. Z czasem może to doprowadzić do powstania poważniejszych uszkodzeń, takich jak ubytki, pogorszenie ogólnego stanu zębów i utrata połysku szkliwa.

Jak możesz naprawić uszkodzone szkliwo?
W szkliwie nie ma żywych komórek i dlatego nie potrafi się ono regenerować. Z tego względu jakiekolwiek uszkodzenia szkliwa są nieodwracalne. Żaden fizjologiczny proces nie jest w stanie naprawić uszkodzonego szkliwa. W składzie Biorepair® znajdują się bioaktywne mikrocząsteczki microRepair®, które dzięki swojej budowie wnikają w głąb mikroskopijnych uszkodzeń szkliwa i zębiny skutecznie je remineralizując i naprawiając.

BIOREPAIR® JUNIOR
Owocowy smak skusi każde dziecko

Biorepair® Junior – najlepsza i jedyna pasta dla dzieci (sugerowany przedział wiekowy 0-6 lat), która wzmacnia, odbudowuje i remineralizuje szkliwo, dzięki działaniu cząsteczek 
microRepair®, o nowym smaku poziomkowym.

Skład: Aqua, Glycerin, Zinc Hydroaxyapatite*, Sorbitol, PEG-32, Silica, Cellulose Gum, Aroma, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Fragaria Vesca Juice, Mentha Piperita Oil, Sodium Saccharin, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potasium Sorbate, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Anethole, Menthol.

BIOREPAIR® JUNIOR 7-14
Idealna dla dzieci zbyt dorosłych na owocowy smak!

Pasta do zębów Biorepair® Junior 7-14 o delikatnie miętowym smaku chroni przed próchnicą oraz sprawia, że zęby są silniejsze i zdrowsze. Jest to jedyny produkt zawierający zarówno cząsteczki microRepair® odbudowujące szkliwo, przeciwdziałające rozwojowi próchnicy i wzmacniające szkliwo zębów, jak i witaminę E, pełniącą funkcję przeciwutleniacza, która pomaga chronić dziąsła i zachować je w zdrowiu. 

BIOREPAIR SZCZOTECZKA CURVE 
JUNIOR 7-14 MEDIUM/SOFT
Biorepair Curve - ZAKRZYWIONA szczoteczka do zębów

Szczoteczka Biorepair® CURVE jest idealna do czyszczenia zębów metodą Bass, zalecaną przez stomatologów i higienistów stomatologicznych, polegającą na pionowych ruchach od dziąseł do krawędzi zębów. Unikatowa, wygięta do przodu szczoteczka o zwartej główce równoległej do uchwytu pozwala dotrzeć do najtrudniej dostępnych powierzchni wewnętrznych i lepiej je wyczyścić, dzięki zapewnieniu optymalnego kontaktu między włosiem, zębami i dziąsłami. 

Zakrzywiona szczoteczka do zębów Biorepair® CURVE Junior 7/14 
• zawiera SCP* – samoczyszczący polimer, który nadaje właściwości bakteriostatyczne – zawsze aktywny w 100%
• z wygiętą rączką, powierzchnią czyszczącą język oraz średnio miękkim włosiem (4554 włókien)
• do codziennej higieny jamy ustnej
• delikatna dla szkliwa i dziąseł


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Biorepair
Adres Ogrodowa 22,  05-816  Michałowice-Reguły
Telefon 22 798 03 18
E-mail berren@berren.pl
Strona WWW http://www.biorepair.pl
Wyślij zapytanie