LoconSmartwatch dla dziecka – czyli ciekawe gadżety dla najmłodszych

Dzieci tak szybko rosną. Ani się obejrzymy, stają się samodzielne, chcą same o sobie decydować i czasem naprawdę ciężko za nimi nadążyć. Trzeba wiedzieć, że dzisiejsze technologie oferują nam rozwiązania, które mogą okazać się wyjątkowo pomocne w sprawowaniu rodzicielskiej opieki. Warto wybrać urządzenia, które dedykowane są specjalnie dla najmłodszych i są nie tylko ciekawym dodatkiem, ale także dają rodzicom pewność, że ich pociechy są bezpieczne. Jednym z takich urządzeń, na które z pewnością warto zwrócić uwagę, jest smartwatch dla dziecka. Jeżeli chcesz wiedzieć, gdzie dokładnie jest Twój syn lub córka i zależy Ci na stałym kontakcie ze swoją pociechą, zegarek z GPS może okazać się doskonałym rozwiązaniem.

Czy warto kupić przedszkolakowi zegarek z GPS?

Uważasz, że Twoje dziecko jest za małe, aby mieć swój własny telefon komórkowy? A może nie chcesz, by stale nosiło swój smartfon przy sobie? Smartwatch dla dziecka to połączenie dwóch wyjątkowo przydatnych narzędzi – czyli zegarek i telefon w jednym. Urządzenie może zarówno wykonywać, jak i odbierać połączenia przychodzące, co daje Ci gwarancję stałego kontaktu ze swoją pociechą. Dodatkowo, w aplikacji samodzielnie zdecydujesz, do kogo dziecko może zadzwonić i od kogo Twój syn lub córka mogą odebrać telefon. Stały kontakt telefoniczny to jednak nie wszystko – zegarki z GPS i pakietem Bezpiecznej Rodziny to znacznie więcej możliwości.

Bezpieczny przedszkolak

Smartwatch to także lokalizator. Dzięki temu niewielkiemu urządzeniu oraz Pakietowi Bezpiecznej Rodziny, w każdej chwili na swoim smartfonie wygodnie sprawdzisz, gdzie dokładnie znajduje się Twoje dziecko. Wyznaczysz strefy bezpieczeństwa takie jak dom, przedszkole, czy plac zabaw i zostaniesz poinformowany zawsze, kiedy Twój syn lub córka opuści, lub dotrze w dane miejsce. Chcesz sprawdzić, czy opiekunka odebrała Twoją pociechę z zajęć? Zależy Ci, żeby wiedzieć, że Twoje dziecko bezpiecznie bawi się na placu zabaw? Smartwatch z GPS bez wątpienia Ci to ułatwi.
Kolejną wyjątkowo przydatną funkcją jest nasłuch. Jeżeli chcesz się upewnić, że Twoja pociecha bawi się w przedszkolu, jest grzeczna na zajęciach, czy spędza bezpiecznie czas w gronie przyjaciół, wystarczy, że uruchomisz odpowiednią opcję w naszej aplikacji. Zegarek dyskretnie zadzwoni na Twój telefon i umożliwi nasłuch otoczenia, w którym znajduje się Twoje dziecko.
Bardzo ważną funkcją, którą posiadają smartwatche, jest możliwość wysłania sygnału SOS. Jeżeli dziecko będzie potrzebować Twojej pomocy, poinformuje Cię o tym, używając tylko jednego przycisku. Wiadomość SOS pojawi się na Twoim telefonie już w kilka sekund, dzięki czemu masz pewność, że w razie zagrożenia zareagujesz natychmiast.

Jaki smartwatch dla dziecka?

Bezpieczna Rodzina to zegarki zarówno dla starszych, jak i młodszych dzieci. Udowadniamy, że smartwatch to nie tylko doskonały sposób na jeszcze lepszą opiekę rodzicielską, ale także świetny gadżet, który sprawia najmłodszym wiele radości. W zależności od wieku i potrzeb dziecka możesz zdecydować, czy wybierzesz urządzenie z dotykowym wyświetlaczem, licznikiem kroków, aparatem, czy grą matematyczną. Model GJD.01 posiada funkcję alarmu zdjęcia z ręki. Smartwatch GJD.03 dodatkowo jest wodoodporny. Zegarki GJD.06, GJD.10 i GJD.11 to już bardziej zaawansowane urządzenia z kolorowymi, dotykowymi wyświetlaczami. Wszystkie dostępne są w różnych opcjach kolorystycznych.
Podaruj dziecku wyjątkowy prezent w postaci modnego gadżetu, a sobie pewność, że chronisz to, co dla Ciebie najcenniejsze – bezpieczeństwo i zdrowie Twojej pociechy.

Smartwatch dla dziecka – najważniejsze funkcje:

  • wykonuje i odbiera połączenia,
  • lokalizuje dziecko,
  • wysyła powiadomienia SOS,
  •  nasłuchuje otoczenie,
  • daje możliwość ustawienia własnych stref bezpieczeństwa.

UWAGA! Składając zamówienie na smartwatch dla dziecka na platformie Bezpieczna Rodzina, otrzymają Państwo 20 zł rabatu!

Kod rabatowy: przedszkolak20 ważny do 30.09.2019.


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Locon
Adres
E-mail kontakt@bezpiecznarodzina.pl
Strona WWW http://www.bezpiecznarodzina.pl/
Wyślij zapytanie