Higiena Serwis Sp. J.Ekologiczne, bezpieczne artykuły higieniczne dla dzieci

Nieodłącznym elementem edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej jest zabawa, aktywność fizyczna na świeżym powietrzu, poznawanie otaczającego świata za pomocą zmysłu dotyku. Kluczowe jest więc stworzenie dzieciom takich warunków, które zapewnią bezpieczeństwo, zapobiegną rozprzestrzenianiu się wirusów i szkodliwych drobnoustrojów.

W wielu przedszkolach każde dziecko ma swój ręcznik, powieszony na podpisanym wieszaczku i to z niego korzysta po umyciu rąk. Czy to rozwiązanie jest optymalne? Niekoniecznie, ponieważ niesie ze sobą ryzyko szybkiego przenoszenia się bakterii, wirusów (np. w sytuacji, w której dziecko użyje nie swojego ręcznika – małe dzieci bardzo często się mylą), a to prosty sposób do rozprzestrzeniania się chorób. Małe ręczniki do rąk często spadają dzieciom na podłogę,  wymagają regularnego i częstego prania.

Alternatywą dla tradycyjnych ręczniczków do rąk są ręczniki papierowe dla dzieci, zamieszczone w specjalnych podajnikach, ułatwiających korzystanie z nich nawet najmłodszym maluchom. Jeden listek ręcznika wystarczy do całkowitego osuszenia rąk (są chłonne, mięsiste).

Wyposażenie łazienek przedszkolnych w dozownikami z ręcznikami papierowymi skutecznie minimalizuje rozwój i rozprzestrzenianie się drobnoustrojów, przenoszenie zarazków i bakterii.

Ekologiczne produkty higieniczne dla dzieci – papiery toaletowe, ręczniki do rąk BulkySoft

Codzienne doświadczenia, z których dzieci czerpią swoją wiedzę o otaczającym ich świecie, powinny służyć kształtowaniu prawidłowych nawyków, również w obszarze edukacji zdrowotnej i ekologicznej. Wierzymy, że najowocniejsza nauka to ta na konkretnych przykładach. To właśnie dlatego naszym partnerom – dyrektorom szkół, przedszkoli i innych placówek oświatowych – proponujemy produkty ekologiczne, które mogą być jednym z bodźców zachęcających dzieci do zainteresowania się tematem ekologii, szanowania środowiska, bezpieczeństwa.

Szczególnie polecamy artykuły BulkySoft COMFORT de-inked [BG1] – papiery toaletowe, ręczniki papierowe w roli czy składce.

W naszym sklepie stawiamy na jakość, bezpieczeństwo i ekologię. Proponujemy produkty, które przez cały cykl życia nie stanowią zagrożenia dla środowiska naturalnego i są produkowane w fabrykach prowadzących politykę zrównoważonego rozwoju. Misją Higieny Serwis jest wprowadzenie na polskim rynku ekologicznych artykułów higienicznych, powstających z poszanowaniem lasów i przyrody.

To właśnie dlatego w naszej ofercie znajdują się artykuły higieniczne BulkySoft, których jesteśmy jedynym importerem i dystrybutorem w naszym kraju. Marka ta należy do grupy Carteriere Carrara, której filozofia opiera się na zrównoważonym rozwoju w przyszłości, bazuje na szacunku do środowiska naturalnego, pracowników i partnerów biznesowych – działalność i społeczną odpowiedzialność potwierdzają liczne certyfikaty (m.in. ECOLABEL, NORDIC ECOLABEL, PEFC, FSC, ISO 14001).

Higiena Serwis – kompleksowe wyposażenie łazienek i toalet przedszkolnych

Przedszkola i żłobki to miejsca, w których nie ma miejsca na zaniedbania, zwłaszcza w kwestii bezpieczeństwa i higieny. Mamy świadomość, jak ważne jest zachowanie najwyższych standardów, dlatego od lat pomagamy w kompleksowym wyposażeniu łazienek i toalet przedszkolnych w takie produkty, które gwarantują bezwzględną czystość i bezpieczeństwo dzieci.

Higiena Serwis – kompleksowo wyposażymy Twoje przedszkole w najwyższej jakości, bezpieczne dla dzieci i środowiska naturalnego produkty higieniczne i środki czystości. Proponujemy papiery toaletowe, ręczniki do osuszania rąk czy chusteczki higieniczne, które produkowane są z czystej celulozy z dodatkiem celulozy pochodzącej z recyklingu. Są miękkie i przyjemne w dotyku, nie podrażniają delikatnej skóry dzieci. Dwie warstwy gwarantują chłonność, wytrzymałość.

Dla przedszkoli, żłobków i szkół szczególnie polecamy:

  • Mydła w piance – miękka, puszysta pianka zachęci dzieci do regularnego mycia rączek. Bardzo łatwo się dozuje, nie chlapie. Mydła w pianie są wyjątkowo delikatne i łatwo się spłukują.
  • Papiery toaletowe w składce – dziecko nie musi urywać papieru, ma oddzielony listek o odpowiednich wymiarach (9x11 cm). Co ważne – dziecko pobiera z dozownika i dotyka tylko listek, z którego skorzysta, a papier nie rozwija się i nie ma kontaktu z podłogą (maksymalny poziom higieny).
  • Środki czystości do kuchni i jadalni, środki dezynfekujące, tabletki do zmywarek, czyściwa (ręczniki w roli/składce) i serwetki gastronomiczne.
  • Sprzęt do sprzątania – solidne wózki i mopy oraz wszystkie akcesoria niezbędne do utrzymania czystości w przedszkolu (mycia okien, porządkowania sal zabaw, mycia podłóg i prania wykładzin).
  • Profesjonalne odkurzacze do wykładzin i dywanów oraz szampony do prania, skutecznie usuwające kurz, brud, wirusy i roztocza.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

  • Przygotować dedykowaną ofertę dla przedszkola lub żłobka, z uwzględnieniem konkretnych potrzeb danej placówki i możliwości finansowych.
  • Zaproponować produkty ekologiczne i bezpieczne dla dzieci. Artykuły higieniczne z czystej celulozy, które nie podrażniają delikatnej skóry dzieci.
  • Atrakcyjną ofertę cenową, wynajem dozowników za  0 zł, rabaty i produkty w korzystnych cenach.
  • Dostarczyć papiery toaletowe i ręczniki papierowe, które wraz z systemami dozowania pozwalają na redukcję kosztów związanych z zapewnieniem dzieciom maksymalnego poziomu higieny i bezpieczeństwa. Dobierzemy produkty ekonomiczne, których zakup nie będzie w żadnym stopniu obciążeniem dla przedszkolnego budżetu.
  • Zaopatrzyć przedszkole w bezpieczne dla zdrowia, nieszkodliwe i certyfikowane środki czystości.

Serdecznie zachęcamy do dołączenia do programu „Pomagamy Naturze” [BG2] – to inicjatywa, którą podjęliśmy w trosce o ochronę środowiska naturalnego, w celu propagowania wartości stanowiących fundament świadomego społeczeństwa.

Dołączając do programu (np. zapisując się do newslettera) zyskasz dostęp do bazy wiedzy, darmowych materiałów do wykorzystania w pracy z dziećmi, scenariusze zajęć ekologicznych i z zakresu edukacji zdrowotnej. Serdecznie zapraszamy!

 


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Higiena Serwis Sp. J.
Adres Księcia Ziemowita 53,  03-885  Warszawa
Telefon 22 518 56 56
E-mail biuro@higienaserwis.pl
Strona WWW http://www.higienaserwis.pl
Wyślij zapytanie